Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik egy házban, mégis külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik egy házban, mégis külön bejáratú házban laknak és csak fürdeni járnak át anyósukhoz azok hogy jönnek ki egymással?

Figyelt kérdés
Pl mert mondjuk új építésű ház és még nincs fürdőszoba azért kell átjárni fürdeni.

2015. jan. 10. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam, hogy annyi idő alatt is össze lehet veszni, amíg az ember lefürdik. Tolerancia, ennyi az egész. Gondolom lassan kész lesz a fürdő, és akkor meg lehet köszönni anyósnak, hogy volt hová járni fürdeni.
2015. jan. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem mi nem vesztünk össze anyóssal.

Mi együtt élünk, de megfordult a fejemben hogy milyen lenne a kapcsolatunk ha külön lakrészben laknánk, különb bejárattal de mégis fürdeni oda járnánk.

Nekem az önálló élet hiányzik, de sajnos albérletre nem telik, viszont azért ha lenne rá lehetőség kapnék a külön lakásrészben.

Azt veszem észre közös a konyha de valahogy mégsem, mert megy a kivételezés.

Ez az övé...

2015. jan. 10. 12:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy az övé. Ki másé lenne?


Ti házasodtatok a nyakukra, mire számítotok???

2015. jan. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd, ha már külön lakrész, akkor legyen külön a konyha és a fürdőszoba is. Ezek nélkül teljesen felesleges a külön lakrész, hiszen egy szobában is pontosan ugyanannyira külön vagytok, mint egy szobában+nappaliban. Az hogy külön a bejárat...

Kényszerhelyzetnek persze, amíg fel nem épül, vagy el nem készül, de hosszú távon... Vagy kisgyerekkel??? Ha van külön bejárat, akkor gondolom nincs összenyitva a két lakrész, tehát ha a gyerek bocsánat, de összesz*rja magát, akkor átcibálod az udvaron, be a nagyihoz, be a fürdőbe, rendbe teszed, majd visszaviszed az udvaron át a saját lakrészbe? Vagy a fürdőre üttettek még egy ajtót, és az tőletek nyílik, mint néhány koleszban (2 szoba közös fürdővel)?


Vagy alakítsátok ki így az életeteket, és a közös ház-külön lakrész legyen a megoldás, vagy maradjatok így ahogy most vagytok, mert a köztes megoldásnak egyszerűen nincs értelme. Szerintem.

2015. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
(Az az övé)Ahogy írtam azt nem a házra értettem hanem pl ha valamit vesz,boltból akkor mondja hogy ez a férjem testvérié....
2015. jan. 10. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!