Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lesz a jövőnk így? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a jövőnk így? Nem fekszik le velem a feleségem csak nagyon ritkán, miért?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok, a feleségem pedig 34 éves.

4 éve vagyunk együtt, 1 éves a kislányunk, aki tervezett baba volt, és akartuk őt.

Amióta megszületett a kislányunk, nagyon ritkán szeretkezünk, természetesen a terhesség alatt sem volt ez másképp, mivel viszonylag nehezen is sikerült összejönnie.

Nekem kettő munkahelyem van, és mindkettő eléggé kimerít agyilag, így jó lenne feleségemmel összebújni ÚGY IS.

Van amikor sikerülne is, de mondjuk nem tud koncentrálni mert csak a kicsi van az eszébe, és körülötte forog minden gondolata.

Azt is említette nem oly régen hogy fáj neki még a császármetszés helye, én megértem próbálkozok türelmes lenni, de nagyon nehéz.

Egyébként megoldott lenne a gyerek felügyelete, mert anyósomékkal lakunk egy telken, csak külön házban.Nem is lennénk közel nem is lennénk messze, nyugodt teret lehetne biztosítani.

Egyébként ápolt vagyok és figyelek a higéniára.

Munka után is megfürödve megyek haza mindkettő helyről ne vigyem haza a koszos ruháimat egyik helyről sem, sem valami "fertőzést", de olyankor mikor haza érek alszanak, nem is keltem föl a feleségemet sem.


2015. jan. 13. 09:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%

nálunk si nehezn ment(d egy éves a gyerek mit vársz, fogzás, szepraácios szorongás egyébb nyügje baja van ilyentájaba a baáknak. ennyi) ahol baba van ott alkalmazkodni kell. bö másfél éves volt agyerek mikor már nekem is több energiám volt.(ugy hogy férjem semmibe nem segit /segitett/

mostmár kétnaponta naponta vagyunk együtt akkor mikor agyereke alszanak. bird rá a felségedet is fél orára csak ráér:)

2015. jan. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%
Tipikus MAI anya! Én rövid úton megszabadulnék tőle a helyedben.
2015. jan. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%

Értesd meg vele, hogy nem csak anya, hanem feleség is! Nem kell minden idejét a gyerekre áldozni! Ezt csak a mai nők nem értik.

Egy éves gyerektől már mindenre kellene időnek lenni.

2015. jan. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 goolky válasza:
88%
Ahogy olvastam a témáról, nagyon sok nő a szülés után aszexuálissá válik, de többségük csak időlegesen. Szerintem beszéld meg vele a dolgot, őszintén mondd el neki, hogy téged ez mennyire, és miként zavar. Esetleg fel lehet vázolni neki olyan megoldást is, ha ő nem is kívánja, azért neked tehetne gyakrabban ilyen jellegű gesztust.
2015. jan. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk én simán hazaküldeném az anyjához.
2015. jan. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

goolky közel jár az igazsághoz, szerintem... Gyakori az a helyzet is, amikor a szülés után, főleg, ha különösen sok szenvedéssel, traumával járt a terhesség és a szülés olyankor a feleség tudatalattijában ellenállás alakul ki a férj iránt és feléje hideggé válik. Ha gyökerében nem fojtják el, akkor ez a folyamat nem visszafordítható. Csak beszélgetéssel, tudatos együttlétekkel lehet ellene védekezni, ha időben megteszik. Ajánlatos külső segítséget igénybe venni, pl. családterapeuta személyében. A nehézséget fokozza, ha nem tud mindkét fél ebben egyetérteni.

Nem állítom, hogy nálad ez a helyzet, azonban nem árt ha ennek is tudatában vagy. A türelem kulcs. Udvarolj újra, legyél kedves, hódítsd meg. Ha nem megy, akkor tényleg gondok vannak.

2015. jan. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Szextol fuggetlen gyengedseg, osszebujas, erintes mennyi van?
2015. jan. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%

A szexen kívül közeledsz hozzá nőként? Bókolsz neki? Mikor vittél neki utoljára virágot? Vagy bármi kis meglepetést? Elvitted mostanában moziba vagy vacsorázni? Esténként meccset bámulsz, vagy beteszel egy laza kis filmet és megkéred az asszonyt, bújjon hozzád?

Mert hogy a férfitől is függ, egy nő mennyire érzi magát nőnek. Ha hazamész és csak a babáról meg a pénzügyekről beszéltek, attól nem indul be. Hódítsd meg újra, meglátod, kivirul és te ismét boldog leszel.

Ha ez nem válik be, akkor a fentiek egyike, pl. küldd haza az anyjához.

2015. jan. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell attól még szarni a gyerekre, hogy mellette a férjével is foglalkozzon valaki! Nem kell 100%-ban az anyaságra koncentrálni, mert akkor egy idő után azon kapja magát az ember, hogy a férje/párja máshol keresi a kielégülést! Ezt meg kéne érteni mindenkinek.

Szerintem is lehet abban valami, hogy a hormonváltozások és a fáradtság együtt azt eredményezi, hogy a feleségednek jelenleg jobb, ha nem közeledik szexuálisan. Türelmesnek lenni kell, de azért az sem állapot, hogy az egyik fél legyen maximálisan megértő, míg a másik azt tesz, amit akar vagy ami jó neki (jelen esetben nincs köztük szex). Szerintem beszélj a feleségeddel, hogy erre találjatok valami megoldást (akár szakember segítségével). Amúgy mennyi az a nagyon ritka, amikor van szex közöttetek? Mert azt nem írtad.

2015. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Alszanak amikor hazaérsz?Tudod nem lehet ám úgy szexelni(vagyis dugni igen,szerelmeskedni a pároddal nem),hogy nem vagytok egymásra hangolódva,ha nem töltötök szexen kívül is egymással időt,akkor ez nem fog így működni.Legalább összebújva filmezzetek együtt,vagy csak feküdjetek és beszélgessetek,hogy meglegyen a hangulat,és kedv is hozzá.Ez nem egy olyan dolog ami parancsszóra megy,legalábbis egy nőnél biztosan nem.
2015. jan. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!