Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A volt férjem jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt férjem jelenlegi felesége - milyen vele a kapcsolat?

Figyelt kérdés
(Vagy akár: A volt feleségem jelenlegi férje) Érdekelne, hogy ilyen helyzetben másoknak milyen a kapcsolatuk vele. (Bár sok élethelyzet lehetséges, de feltételezzük azt, hogy nem miatta hagyott ott a férjed, hiszen az egy különleges eset). Mert sokszor nem kerülhető ki, hogy vele is összefussunk, és úgy godnolom, nagyon furcsa érzés.

2015. jan. 13. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Közös gyerek van vagy nincs? Az azért árnyalja a helyzetet.
2015. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmilyen.

Amikor összeköltöztünk, találkoztunk, megbeszéltük hárman hogy milyen főbb gyereknevelési elveket vallunk, mit szeretnénk, mit nem szeretnénk. Mivel a gyerekek sokat voltak/vannak az apjuknál, ezt fontosnak éreztem, hiszen innentől a nő is az életük része lett.

Ha összefutunk, beszélünk pár szót, főleg a gyerekekről (azóta nekik van egy közös is).

Ha az exemet hívom de nem érem el, akkor hívom őt (pl ha beteg az egyik gyerek de be kell mennem pár órára dolgozni).


Átlagosan olyan 2-3 hetente beszélünk szerintem. Közös programok nincsenek, sosem voltak.

2015. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: nem összeköltöztünk, összeköltöztek természetesen :-)
2015. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A mi esetünkben nincs közös gyermek.
2015. jan. 13. 21:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En a masik fel vagyok.az uj feleseg...de ha nem baj valaszolok.ket kozos gyerekuk van,tehat a kapcsolatot alap h tartjak.nem miattam valrak el,mar regebben.karacsonykor is bejott egy sutire,a kozos gyerekunkkel(kisbaba meg) tok jol elbabazik.mikor terhes voltam meselt a szuleseirol stb.neha mar elgondolkozom h nem beteges e h nem fujunk egymasra...de vegulus inkabb beszelgetek vele heti negyed ora husz percet mig a gyerekek osszeszedik magukat,minthogy askalodjunk egymas ellen...
2015. jan. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én még nem vagyok feleség, de a párom exnejével egyáltalán nem beszélek, és nem vagyunk hivatalasan sem bemutatva. De nálunk eleve a párommal is gyűlölik egymást és csak a gyerek miatt beszélnek, de az esetek 90%-ban az is csak ordítozásba torkollik, szóval a szitu elég érdekes, pedig már 6 éve elváltak. Megyünk a gyerekért, párom felcsönget, gyerek lejön, anyját nem is látjuk. Egyáltalán nem beszélnek, csak ha valamit venni kell a gyereknek, akkor telefonál, máskor meg akkor se veszi fel a telefont, ha a párom hívja valamiért.


Szóval gyanítom nekünk kettőnknek soha nem lesz semmilyen kapcsolatunk egymással.

2015. jan. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös ez tök klassz,respect! :)
2015. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!