Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a férjem figyelmes és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem figyelmes és odaadó velem, de már szinte sosem tüzes? Ez hiányzik nekem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

13 éve vagyunk együtt. Naponta mondja, hogy szeret. Kedves, figyelmes, udvarias, megértő. Ha megkívánok valamit, hajlandó késő este is elmenni beszerezni / ezt csak nagyon ritkán használom ki, nem akarom mozgatni/. Maximálisan elfogad olyannak, amilyen vagyok, sosem kritizál. Néha azt a 4-5 kiló pluszt jegyzi meg finoman, ami van rajtam. Képes még tamponért is elmenni a boltba, vagy bármi csajos dologért, ha erre van szükségem. Mindent megvesz, amire vágyom /normális korlátokon belül, de nem vagyok az a költekezős, vásárolgató típus/ Az utcán fogja a kezem, alvás közben átölel, szokott hozzám bújni. Néha megcirógat.

Azt mondja, boldog velem, ezért hord a tenyerén.

Viszont ez a viselkedése nincs szinkronban a szexualitásával. Ugyan az első években tüzes volt, naponta szexeltünk, és voltak azóta is hasonló fellángolások, de lényegében ez a dolog elszürkült. Szex kb. hetente van, néha sűrűbben, de volt, hogy ritkábban. Apró meglepikre már egyáltalán nem számíthatok, pedig pár éve még kis fecniket tett a párnára, a tükörre szívet írt, csokit hozott...Szóval nem áll távol tőle a romantika. Az elmúlt pár évben miért szűnhettek meg ezek? Mit rontok el?

Én gyakran bókolok neki, dicsérem, igyekszem jó társa lenni. Tudja, hogy imádom őt.

Azt hiszem, mint nő, vesztettem el az érdeklődését.

Pedig mások szerint csinos, dögös, nőies vagyok. A férjemnek ez miért nem elég izgalmas már? Ha megkérdezem, persze esküdözik, hogy nem így van, hogy még álmában is csak engem kíván stb., de akkor én ezt miért nem így érzem? Talán túlzottan nyitott könyv vagyok? Nincs bennem elég sejtelem? Túl kiszámítható vagyok és ez unalmas? Röviden: nem érdemes jó kislánynak lenni? Akiket ő a környezetünkben kritizálni szokott, hogy hisztis és szórja a pénzt és jaj de jó, hogy én nem vagyok olyan, stb, azokat a nőket a párjuk elhalmoz plüssökkel, virágokkal.... Nekem meg a romantika, a tűz, a testiség csak spórolósan jut. Azt érzem, boldognak kellene lennem, miért vagyok mégis néha olyan boldogtalan? Már saját magamat sem értem, most hogy ezt így leírtam:( Segítsetek!


2015. jan. 13. 20:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
Sokan fognak irigyelni a gondjaidért. Rád nagyon illik hogy jó dolgodban nem tudod, hogy mit csinálj.
2015. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%

13 év után már ne várd, hogy úgy viselkedjen, mint a nászúton! De ha ennyire figyelmes, akkor mi bajod vele?

Nagyon unatkozhatsz, ha ez a legnagyobb problémád.

2015. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nincs semmi probléma veletek, csak dobjátok fel valahogy a szexuális életeteket :) Vegyél valami szép fehérneműt, vagy ilyenek.
2015. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
45%

Dolgozol valahol?

Vagy csak otthon unatkozol???

2015. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
62%

Miért nem dobod fel te a szexuális életeteket?

Tudod... szexi fehérnemű.... :)

2015. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
61%

A leírásodból nem derül ki, hogy te szoktál-e szexet kezdeményezni, nem arra gondolok, hogy cirógatod vagy ilyesmi, hanem mondjuk konkrét utalásokat teszel rá? Odamész hozzá és letámadod, vagy intim helyen "piszkálod", vagy valami hasonló? Ha igen és úgy sem folytatja a kezdeményezésedet akkor lehet, hogy alábbhagyott a tűz.

A szexet nem csak a pasik kezdeményezhetik, nyugodtan állj elé, és mond neki, mennyire kívánod, lehet ő már megunta, hogy mindig neki kell kezdeni, esetleg próbáljatok ki más pózt, vagy helyszínt, nem kell elhagyni a lakást, lehet spontán csinálni a nappaliban a kanapén is. Egy kis változatosság nem árt, és még a vágyat is serkentheti.

Ha így sem hajlandó akkor ülj le és beszéld meg vele, hogy neked több kell, lehet csak meg kéne beszélnetek mi a szitu.

Az is lehet, hogy valamiért csökkent a potenciája, de arra pedig vannak gyógyszerek, gyógyszerkészítmények.

A lényeg kezdeményezz, vagy beszélgessetek.

2015. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy hiába próbálom, nem nagyon van hatása. Több ilyen próbálkozásom is volt, de ő egyszerűen nem veszi a lapot. Kijön a fürdőszobából, én meg ott fekszem meztelenül az ágyon,nyilvánvalóan rá várok, és csábosan hívom, hogy bújjon oda, ő meg rám néz, és azt mondja, kimegy elszívni egy cigit, mindjárt jön. Talán velem van a baj, de ezek a reakciók lehűtenek. Ez egy példa volt a sok közül. Azt mondja, őt a fehérneműk nem izgatják, a meztelenség inkább, tehát azt azért nem vetem be.

Ölébe ülök, megcsókolom, beszélek arról, hogy várom az estét mert ezt meg ezt fogjuk csinálni, hát oda sem figyel. Azt mondja, bocsi, de épp ez meg ez jár a fejemben, a munka vagy ilyenek.

Persze sok szempontból szuper pasi, és nyilván a kívülállók azt mondják, arany életem van, de szeretném nőnek érezni magam, nem csak anyának meg házvezetőnőnek. Más nem így van ezzel? Bár biztos igazatok van és velem van a baj / nem, nem az, hogy semmi dolgom és unatkozom/, de akkor tudnátok valamit javasolni? Mert attól még nem érzem jobban magam, hogy tudom, hogy nincs esetleg igazam...

2015. jan. 13. 21:01
 8/28 anonim ***** válasza:
Nincs tökéletes házasság a tökéletességben!
2015. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, 6-os válaszoló!
2015. jan. 13. 21:03
 10/28 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne erõltesd, mert a leirásod alapján,olyan mintha menekülne elõled.pl.amikor kimegy szivni egy cigit.

Lehet a gondolataitól nem tud feloldódni, terhelt.

2015. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!