Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogyan reagálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok ha valaki így kikezdene a házastársatokkal?

Figyelt kérdés

Kifogtam a pasik gyöngyét. Kedves, empatikus, családcentrikus.

Könnyen barátkozik, mindkét nemből vannak haverok és barátok.

Jött egy új nő a munkahelyére. Egy másik barátnő hívta fel a férjem figyelmét arra, hogy a nő már nyílt flörtbe ment át. Azóta próbálja kerülni, de elég nehéz, hiszen egy vonattal járnak dolgozni és egy műszakban vannak.

Aztán ma ráírt közösségi oldalon (itt megjegyzem hogy a férjem mutatta, nem turkáltam). Megpróbálom fejből leírni a párbeszédet.

Szia. Te kerülsz engem?

Igen. Észrevettem hogy többet akarsz barátságnál. Jól látom?

Hát igen (az a hülye kacsintós fej) nem bánnám ha több lenne. (szivecske)

Nézd, feleségem van és két kislányom.

A nejed nem érdekel. Nem ismerem. De a lányaid cukik! Mosoly


Nem a férjemben nem bízom, az elmúlt években bizonyította, hogy hűséges, hanem bosszantanak a r...hmm... Ilyen típusú nők.

Mit tennétek?


2015. jan. 15. 13:53
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
93%
Semmit nem tennék. A férjem feladata koptatni az ilyen primitív embereket. Meg kell tanulnia a tiédnek is, hogy kezelje a helyzetet. Ha megmondaná nyíltan neki, hogy NEM ÉRDEKELSZ, akkor nem lenne gondja. Nem rátok kell fogni, hogy nem fekteti meg, hanem őrá kell nemet mondania. Azt nem lehet félreérteni. N31
2015. jan. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
92%
Van profilod fészen? Ráírnék a ribire, hogy "a férjem megmutatta a levelet. Jót mosolyogtunk mi is :) "
2015. jan. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen férj mellett semmit.

Illetve de: odabújnék esténként hozzá, és megpuszilgatnám, megölelném és elmondanám milyen jó férj és jó apa.


Ha ki is kezdenének a férjemmel, akkor sem a nőt támadnám, sőt senkit nem támadnék, inkább igyekeznék erősíteni a kapcsolatomon.


28N

2015. jan. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

Ez volt a párbeszéd vége. Csak arra nem emlékszem teljesen tisztán.

Az itt leírt szöveg kiverte nálam a biztosítékot.

2015. jan. 15. 13:58
 5/48 anonim ***** válasza:
98%
Hú, ez a nő végtelenül buta lehet. Én nem foglalkoznék vele sokat, hiszen ez a célja. Látszik, hogy egy megkeseredett nő lehet, akinek mindenképpen kell valaki akire ráakaszkodhat, meg hogy az egóját legyezgessék. Én a férjed helyében leráznám, és megírnám neki, hogy "te pedig végtelenül együgyű és primitív vagy <3 ". És esetleg ajánlanék egy társkereső oldalt. Ezen kár húznod magad, bár elhiszem, hogy nem könnyű, nagyon pofátlanok az ilyen nők. Kitartást és nyugalmat kívánok nektek! :D
2015. jan. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
95%

Esetleg a férjed visszaírhatna erre:

"A nejed nem érdekel. "


annyit hogy: "de engem igen".


Úgy látszik, nem kell félned a férjed mellett, de azért azt javaslom, hogy a továbbiakban a kommunikáció legyen egyértelmű a nő felé. Nem, és kész.

2015. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
67%
Ez a nő le akar feküdni a férjeddel. Ha a fejed tetején állsz, beszólsz, kiabálsz, csapkodsz, akkor sem fogja meggondolni magát. Értelem szerűen a férjednek kell megmondania, hogy neki nem kell ez az ajánlat. Az egyetlen ember, aki le tudja koptatni,az a férjed. Te max. szánalmasan tudsz viselkedni, veszekedni tudsz és megalázni magad.
2015. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
98%
Sehogy. A nővel semmit nem lehet kezdeni, majd megunja. Aki meg nem akar táncolni, azt nem is lehet táncba vinni.
2015. jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
98%
Én is azt javaslom, hogy a férjed kommunikálja le a dolgot, de azt se tartom rossz ötletnek, ha a nő megtudja, hogy te is tudsz róla. Egy ilyen lépésből, hogy a férj beszámol erről a feleségének, azonnal levehető, hogy nem pálya az illető. Mindkettőtöknek jobb lesz, ha a hölgy is visszafogja magát, és nem ügyködik még a férjed megpuhításán hónapokig.
2015. jan. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
97%
Semmit nem tehetsz,én jelezném a férjemnek hogy megbízom benne. Ha őt is zavarja lekoptatja a nőt úgy is. Ha kerüli a nőt, az eleve jó jel.
2015. jan. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!