Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Undorító dolog az, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorító dolog az, ha a férjem magába zárkózik évek óta nincs szex, nem tudja mi a baja én pedig arra jutottam, hogy társkeresőn keresek valakit?

Figyelt kérdés

39 éves vagyok. A férjem jó apa, de nőként már sosem fog rámtekinteni ezt már feladtam.

Tudom szánalmas...


2015. jan. 15. 21:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem van szex bőven, csak nem veled...
2015. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%
Közös programokat, változatos életet kell szervezni, hogy ne poshadjon be.
2015. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
36%
Miért nem válsz el inkább?
2015. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Közös program sem megoldás, már mindent próbáltam.
2015. jan. 15. 21:06
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha azt kérded, kapsz-e ezért feloldozást? Úgyis a saját lelkiismereteddel kell megvívnod ezt. Ha te bemagyarázod magadnak, hogy ez így korrekt, akkor nem tökmindegy, mit mond egy halom idegen?
2015. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Azt hozzátenném, hogy már többször lebukott a társkeresős regisztrációival, még neki állt feljebb, hogy ez csak játék.

Kipróbálnám énis... Ha csak játék.

2015. jan. 15. 21:10
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen megértem a kérdezőt, van ilyen hogy teljesen eltűnik a vágy a kapcsolatban - nálunk is ez van, évek óta nincs szex, én sem tudok mit kezdeni a helyzettel. Ne ítélkezzenek olyanok, akiknél még nem ez a helyzet. Mi is nagyon jól eltöltjük az időt, amolyan nagyon jó barátok lettünk, de szex az nincs, semmilyen formában. Ilyen is van.


39/F

2015. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Talán van valakije, vagy valami betegsége van.
2015. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Hogy értékelheted magad annyira kevésre, hogy belemész ebbe a játékba? Ha ő társkeresőzik, és nem nem partner a kapcsolat javításában, akkor egyetlen választásod van. Hogy az a válás vagy a félrelépés, az a jellemed kérdése. Miért könnyebb hazugságban élni (és ezt mutatni a gyerekeknek), mint tiszta lappal kezdeni? Ne haragudj, de amit csinálsz, arra nem mentség az, hogy a férjed is csinálja. Aki csal, az szerintem nem is érdemel jobbat, mint aki csalja, akármelyikük is kezdi. Nézz tükörbe, és tekints magadra nőként te, ha már a férjed nem képes rá. Egy 39 éves, családos nőnek nem szabadna megelégednie azzal, amit teszel.
2015. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
39F, és ti is társkeresőztök egymás háta mögött? Mert a jó kapcsolat működhet szexuális vágy nélkül, de ha van, és mással éled ki (+a kapcsolat sem jó, mint a kérdezőnél), arról szerintem kijelenthetjük, hogy nem jó kapcsolat.
2015. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!