Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Olyan feleségektől kérdeznék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan feleségektől kérdeznék, akiket megcsalt a férjük, de sikerült ezt megbocsátani, és a házasságot rendbe hozni?

Figyelt kérdés
Igazából csak egy olyan kérdésem lenne, hogy megismertétek a 3. felet, vagy végig egy névtelen, arctalan idegen maradt számotokra? És hogy könnyebb mit gondoltok? Találkozni és megbeszélni, tisztázni vele is a dolgokat, vagy jobb ha ő kimarad a sztoriból? Bennem most nagyon bennem van az hogy szeretném őt megismerni, elhívni mondjuk egy kávéra, és tisztázni vele a dolgokat, normális felnőtt emberek módjára...Amit tudok róla, hogy neki is hazudott a férjem nem csak nekem, és őt is nagyon megviselte az, hogy csak "arra" kellett neki...
2015. jan. 27. 19:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem ismerjetek meg egymast es aztan harmas trio :)
2015. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
29%
Ha úgy érzed, könnyebb lesz így keresd meg. Én nem tudtam bizonyítani semmit, ezért arctalan maradt.
2015. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Érdemben nem tudok hozzászólni, de érdekelnek a válaszok. Magamból kiindulva megismerni nem akarnám, de amit lehet kiderítenék róla.
2015. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%

Az iwiwen neztem meg ki az a no...de hal istennek nem talalkoztam vele.Nem egy intelligens es balhezott volna...Gyalazkodo uzeneteket irt es zaklatott minket...

Nem biztos hogy jo otlet talalkoznod vele.plane ha teged valasztott a parod.

Egy sertett megalazott nonel nincs rosszabb.

De te tudod....

2015. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
37%
kb 5 év után lefeküdt vagy 3x egy lánnyal, majd felhagyott a viszonnyal és nagyon rendbe akarta hozni, de ezek után egy évre emgtudtam, facebookon a csajtól aki szerelmes lett, és nem tudta elviselni. Én megbocsájtottam, voltak gondok, sohasem csalnám meg, de éreztem, hogy akkor válság volt a kapcsolatunkban, azóta sokkal jobb, érdekes, de sohasem felejtem el az biztos :(
2015. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk arctalan maradt, mert a férjen egy gyáva féreg.

Megbocsátani sosem tudtam, és nem konkrétan a kis kalandja miatt válunk el (az már 6 éve volt), de sosem lehet igazán megbocsátani, elfelejteni pláne.

Aki gerinctelen, aljas, annak ilyen a jelleme. Ennyi.

2015. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
14%
Nők b... Minek találkozni vele? Inkább foglalkoztál volna a férjeddel kellőképpen, hogy ne vágyjon másra. Mindig csak az idiótaság, nulla értelem.
2015. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%
Mivel őt is átverte, mint sorstárs, együtt jól kibeszélhetnétek és szidhatjátok a férjedet, ha ez könnyít a lelkeden, jobb mint az önsajnálatba süppedni.
2015. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
26%
Engem az unokahugommal csalt meg.Azóta nem mer jönni a kis r ibanc,kitekerem a nyakát ha meglátom valahol!
2015. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
21%

Utolsó, miért nem a férjedet hibáztatod elsősorban? Ő csalt meg, nem? És gondolom, nem kellett megerőszakolni.


Amúgy ez a téma engem is érdekel...párommal másfél éve vagyunk együtt, sajnos neki felesége van. Sokszor kíváncsi lennék, ha tudna rólam, ezt megtudná bocsájtani? Vagy egy kis kaland felett könnyebben szemet hunyna?

2015. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!