Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti szoktatok szólni a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok szólni a férjeteknek, ha elmentek otthonról?

Figyelt kérdés

Ma délután lesz egy interjúm, aztán suliba megyek. Be szeretnék előtte ugrani egy boltba, útba esik. De emiatt negyed órával korábban kéne elindulnom otthonról (egyedül vagyok, este találkozunk).

Kéne szólnom emiatt? Nem kisváros, nem látna meg senki.


2015. jan. 28. 10:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
40%

nem


miből gondolod h minden apró lépésedről tájékoztatnod kell???

2015. jan. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%

Na jó, ez nekem most nagyon beteg dolognak tűnik. Negyed óra? Kemény 15 perc, és még otthon sincs?

Nyilván szól az ember, ha a másikat is érinti a távozás ténye, de oly mindegy neki, ha tök máshol van épp!

Mit csinál, ha nem szólsz, tévémegvonás? Kb. az jött le, mintha a gyámod lenne...

2015. jan. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Mert meg szoktuk beszélni általában, ki hová, mikor kivel, és mi célból. És úgy érzem magam, mintha hazudnék. meg pénzt is költök megbeszélés nélkül (igaz, h csak 600Ft-t, de akkor is)
2015. jan. 28. 10:52
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
Hogy őszinte legyek, én ilyen rövid idő miatt külön nem szoktam szólni. Ha este mindketten hazaérünk, általában elmondjuk, mi történt aznap. Ha fontos, úgyis elmesélem, de ha csak beugrottam venni 1 kiló kenyeret, azt nem feltétlenül hangsúlyozom ki.
2015. jan. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
19%
C
2015. jan. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy elmegyek és kb. mikor érek haza.
2015. jan. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
75%
Persze!!! En mindig tudatom,hogy hova mikor megyek.
2015. jan. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
98%
"Nem kisváros, nem látna meg senki." - ezzel padlóra küldtél ... biztos, hogy minden rendben van köztetek?
2015. jan. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Háát, ő..nem igazán. De sajna engem ilyen hülyén is neveltek.
2015. jan. 28. 10:57
 10/31 anonim ***** válasza:
86%
Arról is be kell számolnod, hogy mikor és hányszor mész pisilni? Biztos, hogy a férjedről beszélsz?
2015. jan. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!