Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehetséges az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy egy házasság alatt ne kívánjunk meg más nöt vagy férfit?

Figyelt kérdés
Ha vágyakozunk más után az már azt jelenti, hogy nem szeretjük a párunkat? Valamint ez mennyi idö elteltével jeletkezhet? Ha megtetszik valaki akkor azt feltétlenül megcsalás követi? Mikor múlik el az a nagy szerelem és alakul át szeretetté vagy ez változik idöközönként? Esetleg hogy lehet elkerülni ezeket a dolgokat? Ha volt valakinek hasonló tapasztalata írja le, mert nagyon érdekel.
2015. febr. 3. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Hosszabb időtávról nem tudok nyilatkozni, mi 6 éve élünk együtt, eddig még sem a szerelem nem múlt el és nem is éreztem, hogy mást megkívánnék.
2015. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

most mire gondolsz?

arra hogy reggel a buszon megtetszik egy pasi vagy hogy flörtölgetek mással és történik is valami?

az első az szerintem nem para, nem vagyunk vakok

2015. febr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, a flörtölés szerintetek még belefér egy házassagba? Az tény, hogy nem vagyunk vakok, de azért a férjemnek és magamnak sem türném el a flörtölést.
2015. febr. 3. 10:56
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Én is 6-éves kapcsolatban élek, erről tudok nyilatkozni.

Nálunk úgy 3 év után kezdődött az, amikor már észrevettük a másik nemből a szebbeket is.

Nem vagyok már elvakultan szerelmes, sőt más is felkeltette az érdeklődésem, de az ilyen emberrel én leépítettem a kapcsolatom. Illetve sokat segít az, hogy ezeket a dolgokat őszintén meg tudom beszélni a párommal, aki segít. Tehát ha nagyon úgy érzem, hogy szexuálisan vagy emberileg vonz valaki, ahogy anno ő is, és már veszélyesen sokat jár a fejembe, akkor a szokott őszinte beszélgetős esténken elmondjuk egymásnak mi a helyzet. És ilyenkor kicsit mondjuk frissítünk a kapcsolaton, több szenvedélyt visszük bele.


Én arra jöttem rá, hogy a szerelem így is úgy is elmúlik. Utána tisztelet és szeretett marad. A hűség pedig választás kérdése. Azért döntöttünk úgy, hogy így oldjuk meg a problémáinkat, mert joga van tudni a másiknak, hogy állunk. És tenni azért, hogy együtt maradjunk.

Mindig lesz szebb és jobb. És akit megkívánunk az jobb helyen startol mint a párunk. Az illetőt még tökéletesnek gondoljuk és csak azt a kellemes csiklandós érzést tudjuk hozzá társítani... míg a párodról már tudsz mindent. Hogy milyen büdös utána a wc, hogy néha nagyon makacs és gyerekes tudd lenni, hogy olykor 2x fürödnie egy nap, hogy reggel szájszaga van... és tévedés ha azt gondoljuk, hogy másik embernek nincsenek hibái.

Ezt nem is nyitok az új kalandok felé. Az új ember is ugyanolyan halandó, jó és rossz dolgokkal.

2015. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
"flörtölgetek mással" Nem para? Akkor az sem lesz para ugye ha a férjed is flörtölget más nőkkel?
2015. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

figyeljél már

írtam az ELSŐ NEM PARA

vagyis a megnézem a jó pasit a buszon


olvasás: egyes.

ülj le :D :D

2015. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Nő vagyok,12 éves kapcsolatban.Kívántam már meg mást,de nem léptem félre.Van a vágy meg az ösztön,de el kell gondolkodni rajta megéri-e.Férjem is biztos vagyok benne,hogy kívánt meg már más nőt.
2015. febr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is nő vagyok, tizedik éve együtt a férjemmel.

Előfordult már, hogy más férfi is felkeltette az érdeklődésemet, és másképp gondoltam rá, mint egyszerű ismerősre. De a páromat soha nem csaltam meg, mert szeretem és tisztelem. A szerelem nem tart örökké, de a helyébe lépő szeretet és megbecsülés nagyon értékes, és mint a #4 válaszoló írta a hűség választás kérdése.

Én úgy kerültem el a megcsalást, hogy szépen kerülni kezdtem ezeket a számomra vonzó illetőket, ha ők közeledni akartak, akkor pedig elutasítóan viselkedtem.

2015. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8. éve vagyunk együtt a párommal, fél éve házasok. Nem gondolom hogy másokat megnézni gond lenne, de a flört nálam nem fér bele semmilyen formában. Onnan már könnyű átesni a ló túloldalára.
2015. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Mind a férfinak, mind a nőnek szüksége van az élete során pozitív megerősítésre. Nem csak egy embertől, hanem soktól. Van akinél ez flörtöt jelent, van akinél megcsalást. Én egyik fél részéről sem tartom főbenjáró bűnöknek ezeket. Elvégre mégis csak egy ember mellett élsz le 40-50-60 évet.. Ezek teljesen természetes emberi igények.


Tapasztalataim szerint a hosszú kapcsolatok titka a rugalmas hozzáállás ezekhez a dolgokhoz. És szinte az összes válásnak pedig ez a rugalmatlanság az oka.


Akkor el lehet gondolkodni, hogy mi a jobb, a sok csonka család, vagy a kiegyensúlyozott életen át tartó párkapcsolat..


Igazából soha nem értettem meg az embereket, akik ezt másképp gondolják. Pedig tudom hogy sokan vannak. Különösen a gyakorin. :)

2015. febr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!