Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen származású férfihoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen származású férfihoz nem mennél soha feleségül?

Figyelt kérdés
A kérdésem nem eloiteletes hanem a tapasztalataitok alapján kérdezem.
2015. febr. 3. 13:19
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Előítélet mentesen válaszolva: arab, török, román, cigány... Valahogy ők azok, akik mellett nem tudnám elképzelni magam, részben a kultúrájuk miatt, részben a szokásaik és a habitusuk miatt...
2015. febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
16%
Mi bajod a románokkal ?
2015. febr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
22%
Paraszti származású férfit szerintem nem választanék. Van egy ismerősünk, van "rendes" szakmája is, de mellette vannak földjeik, állataik, és másról se tud beszélni. Náluk a "kiállításra megyünk" is azt jelenti, hogy a legújabb traktormodelleket nézik meg.
2015. febr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
arab, török, cigány
2015. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
17%
3as vagyok, kultúráltan szoktam étkezni, attól, hogy lehet nálatok más a szokás, még nem kell általánosítani.
2015. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
98%

Kínai, japán,arab, akármilyen nagyon vallásos, ha olyan roma, aki követi a kultúrájukat

akár az afrikaiakat vagy indiaiakat is sorolhatnám..


ha ezek közül bármelyik integrálódott közénk európaiak közé ha így mondhatom, akkor semmi akadálya nem lenne a származásnak


tehát egyikükkel sem előítéletek, vagy bőrszín miatt nem, hanem a kulturális különbségek miatt, nem tudnék azonosulni velük

tehát azonos kultúránk, és nézeteink legyen..


pl nekem egy vega srác is kizárva lenne, alapból a szakmámhoz a hús, és annak feldolgozása hozzátartozik..


szerencsére ezen már nem kell agyalnom, mert férjnél vagyok

2015. febr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
84%

3-asnak gartulálhatunk minden "paraszt" nevében mert elérte a bunkósági mutató a 110%-ot! Azért beszél valaki arról mert az a munkája amit ráadásul imád! Te sose beszélsz a munkádról?


Amúgy arab pasihoz nem mentem volna illetve bármilyen olyan származásúhoz akinek a (az arabokéhoz hasonló) kultúrájában a nőket súlyos diszkrimináció éri és szinte nem tekintenek rájuk emberként!

2015. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Olyan férfihez nem tudnék hozzámenni, ahol a sok százéves tradíciókból kifolyólag kizárt, hogy a nő egyenlő partner legyen a házasságban.
2015. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
82%

Nem mondom hogy nincs igaza (is) a " parasztozonak" , de van kivetel....

Az en parom is paraszti szarmazasu es otthon szo se esik a joszagrol...de pl nem esett zokon a multkor a fel millio a malackak utan :D

A kerdesre valaszolva: arab es cigany.... en pl a kocka szarmazasuakat is kerulnem...

2015. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Ágyékkötős bennszülött törzsbe nem házasodnék. Minden más szóbajöhet, ha egyeznek a nézeteink. A vallàs sem akadály, amíg nem erőlteti rám.
2015. febr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!