Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem szektatag? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szektatag? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A férjemmel 11 éve vagyunk házasok, van egy 9 éves fiunk, házasságunk kisebb veszekedéseken kívül jól működött, úgy 4 hónappal ezelőttig. A férjemet a barátai hívták el egy gyülekezetbe. Eddig nem voltunk egy túl vallásos család. Eleinte nem gondoltam, hogy baj lehet a dologból, de azt nem tudtam, hogy ez a gyülekezet nem egy egyházé, hanem egy kis elszigetelt szektáé. A férjem bekerült az őstűz kultuszába. Eleinte csak egyre többet járt a gyülekezetbe, amitől kezdtem gyanút fogni, és igyekeztem távol tartani. Megtudtam, hogy akkor úgy 50 000ft körüli adományt, mára már csaknem 300 000ft-ot adott a szektába. Teljesen elvették az eszét. Naponta hatszor imádkozik, esténkét majdnem mindig tüzet is rak odakint. Szombaton reggeltől estig nem eszik. Nem tudom megállítani, a gyerekem fejét is teletömték, titokban elvitte a papjához többször is. Ő is az őstüzhöz imádkozik titokban. Elköltöztem otthonról 2 hónap után, a fiamat is vittem. Még mindig szeretem, de a szekta megmérgezte a kapcsolatunkat. Válás küszöbén vagyunk, bár neki a papja azt mondja, nem érvény a házasságunk mert egy hamis istennek tettünk fogadalmat. Ő még mindig szeret azt mondja, de a szekta teljesen behálózta, igyekszik eltávolítani minket egymástól teljesen. Meg tudom menteni valahogy a férjemet? Mit tegyek?

2015. febr. 5. 17:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
35%
Hmm, kedves, hogy egyik szektás segítene "megtérni" a másiknak.. de ha a kérdezőt a saját férje nem tudta belerángatni a mesevilágba, akkor egy idegen sem fogja.
2015. febr. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hol írtam én megtérítésről?

azt írta a kérdező hogy Mit tegyek?

én pedig leírtam hogy mit tennék.

2015. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég gáz a helyzet és nem gondolnám, hogy ez egy ártatlan jó dolog...ez a tüzes izé!!! Bár az nem rossz gondolat, hogy megkeresd a miértjét ennek a hirtelen változásnak!
2015. febr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!