Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nőtlen férfiak! Melyik nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtlen férfiak! Melyik nőt vennétek feleségül?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a nővel akit szerettek, azt tervezitek, hogy összeházasodtok, de van lehetőségetek választani. Van egy 25 éves és egy 30 éves nő. A külsejük és a személyiségük is egyforma, mindössze az egyik idősebb mint a másik. Melyiket vennétek feleségül?


Csak azokhoz szól a kérdésem akik nem félnek a házasságtól!


2015. febr. 24. 16:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

...."a nővel, akit szerettek"....


Egyértelműen kizárólag azt venném el, akit szeretek. Nem is értem a kérdést.

2015. febr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz? A nőnek akit szeretsz, van egy minden szempontból ugyanolyan, de fiatalabb verziója. Elvennéd őt csak mert fiatalabb, vagy maradnál az eredeti idősebbnél?
2015. febr. 24. 16:36
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj, de én nem tudom elképzelni, hogy lehetne két ember teljesen egyforma. A személyiség és szokások egyediek, a preferált néhány vonáson kívül nyilván teljesen eltérőek. Aki nem lát egy személybe annyira bele, hogy megkülönböztesse egy másiktól, az nem szerelmes, csak vonzódik. Nem is ismeri a másikat.
2015. febr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%

Ne haragudj de a kérdésed úgy értelmetlen ahogy van. Nyilván azt a nőt veszem feleségül akit szeretek, és teljesen mindegy, hogy hány éves. Miért venném el a fiatalabbat, ha a másikba vagyok szerelmes? Csak én nem értem a logikádat??

27/F

2015. febr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
hülyeség, kérdező, olyat már hallottam, hogy egy 50 éves nőt átváltott valaki 2 db 25 évesre, de ez, amit írsz értelmetlen :DD
2015. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Én ugyan nem vagyok pasi de válaszolok.


Szóval a kérdésed szerint létezik 2 egyforma ember ugyanazzal a személyiséggel, és az a kérdés kihez mennék, a fiatalabbhoz, vagy az idősebbhez.

Nos attól függ melyikkel kezdtem a kapcsolatot. Ha az idősebbel vagyok x ideje és vele terveztem a jövőm, akkor is hozzá megyek hiába kaphatnám meg a fiatalabb kiadást:)


Azok a pasik akik 35 évesen 25 évest akarnak, eleve nem választanak 30-as nőt szerintem. Vagy idővel elhagyják egy másik fiatalabbért. De nekik a kinézet és a kor a fontos, ezen kívül más nem nagyon.

2015. febr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
Én a 25 évest venném el, ha tényleg csak a kor a különbség. 28F
2015. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg értelmetlen ez a kérdés. Úgy volna helyes, ha azt írnád, hogy van egy nő, és ugyanez a nő megjelenik 25 és 30 éves formában is. :D

Egyébként egy 25 és 30 éves nő külseje között nincs sok különbség...

2015. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Ekkora hülyeséget, ne is haragudj!

Az ember egyvalakit szeret, és nyilván azt is venné el.

Egyforma emberek meg nincsenek, de ha lennének is, akkor sem cserélném le azt, akit szeretek egy másikra!

2015. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem te még ne nősülj meg...
2015. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!