Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? A férjem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A férjem az önkielégitést választja helyettem.

Figyelt kérdés
Nemrég született gyerekünk. Azota voltunk együtt, de gyakrabban végez önkielégítest. A multkor probaltam ravezetni, h szeretnek egyutt lenni vele, de nem jol erezte magat. Viszont reggelre megint eszrevettem, h csinalta maganak. Nekem rosszul esik. O nem tudja h tudok rola. Mit tegyek?
2015. febr. 25. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem "vagy-vagy". Ez "és". Ne a masztit akard csökkenteni, nem ellenséged az sem. Csak légy boldog, mosolygós, vidám és bújós. Szeresd és jön magától! N31
2015. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

"O nem tudja h tudok rola"


Kérdésedben a válasz. Vele nem beszélsz a problémáról, helyette ide írsz ki kérdést.

2015. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen elképzelhető,hogy a szülés után nem kíván már annyira,ez ilyen lelki dolog mert ugye ott jött ki a gyerek.

Beszéljetek erről ,mert a kézimunka nem helyettesítheti az együttlétet.

2015. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, hogy tudod hogy zsebhokizik... kérdezd meg tőle, miért érzi úgy, hogy erre van szüksége... ha nem beszélitek meg, csak egyre nagyobb lesz a feszültség.
2015. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Off: te honnan tudod? Ez nagyon érdekelne, mert én sosem tudom, mikor csinálja a párom, és mikor nem. Max ha levés az anyag, de ugye ahhoz meg szexelni kell.


On: néha a ffiak is összezavarodnak szexuálisan gyerek születése után. Akkor te most anya vagy? Vagy feleség is? Stb. Üljetek le beszélni.

2015. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Gondolom onnan tudta a kérdező, hogy együtt alszanak, és így könnyen észre lehet venni szerintem.

2015. febr. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem is ez lehet hogy most inkább anyának lát mint nőnek, mondd meg neki hogy még mindig nő vagy és vannak igényeid. vegyél fel szexi fehérneműt. vagy csináld neki egyenlőre kézzel vagy szájjal, nem hiszem hogy az bárkinek rosszul esne!
2015. febr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1es nem lehet mindenki elég izé, hogy riszál egyet és már másznak is rá:(

Szépnek lenni=magány.

Kérdező, ülj le vele beszélni, ha kell szakemberrel együtt!

2015. febr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!