Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mióta megszületett a gyerekünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta megszületett a gyerekünk, a feleségem nem hajlandó szexelni. Mert ő most már anya! Akkor nekem már nem is lesz feleségem, ennyi volt?

Figyelt kérdés

2015. febr. 27. 22:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
25%

10# - Nem mázlim volt,- hanem megfelelően összehúzódott méhszájam. Nem azt írtam,hogy mindenkinek így kell,mert azt mindenki maga érzi,egyébként meg nem csak ez az egy módja van,hogy a kismama kielégítse a párját....

Sokan elfelejtik,hogy a férjnek is pont olyan nagy szüksége van a feleségére,mint a gyereknek az anyjára.

2015. febr. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
85%

Nem AKAR vagy nem TUD? Ha hullafáradt a gyerek körüli teendők miatt, mert nem tud egyhuzamban két órát aludni, akkor valószínű kilométerekre jár gondolatban a szextől - érthető módon.

Ha neked még lenne erre energiád, akkor szállj be a gyerek körüli teendőkbe. Ez esetben vagy neked is elmegy a kedved a szextől egy időre fáradtság miatt, vagy a nejednek jön meg, mert tehermentesítve lett valamennyire.

2015. febr. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
76%
Azért nem kell rögtön kétségbeesni, ez még nem a világ vége. Ha csak egy-két hónapos a pici, főleg ha az első, egy nőnek nem a szex a fő prioritása, hanem a gyermek teljes körű ellátása. Egy nőnek innentől kezdve több fronton is helyt kell állnia. Nem gyakorin kellene nyavalyogni, mégiscsak a gyermeked anyjáról van szó. Nem tudom, hogy eddig mennyit segítettél be a háztartásba, de mondjuk levehetnéd róla a terhei egy részét. Te is szülő vagy, a te részed is benne van abban a gyerekben. Mert ha mindent 99%-ban egyedül csinál, akkor meg is érdemled a sorsod. A google a barátod, nyugodtan olvasgass egy kicsit, hogy a szülés mit okoz/okozhat egy nőnél, mert elhiheted, hogy nem egy kéjutazás. A hormonháztartás teljesen felborul, szülés utáni depresszió is előfordulhat, és egyéb apró nyalánkságok. Vagy csak simán polírozgasd tovább a bohócot, és keseregj azon, hogy a feleségednek már nem te vagy az első.
2015. febr. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
93%

9 nem a méhszájnak kell összehúzódni, hanem a nyílt sebnek kell begyőgyulni, amit a méhlepény leválása okozott, az nem győgyul meg 2hét alatt, és bármilyen fertőzést össze leget szedni.

Nem véletlenül6 hét, amíg az aktust javasolják..

Ne hangoztasd azt, hogy felelőtlenek voltatok.


MENNYI IDŐS A GYEREK?

2015. febr. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem a kerdes kamu, mert a kerdezo lelepett, nem tud mit hazudni...
2015. febr. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
20%

Tudod 15-ös, ilyen kommentelőknek, mint te is vagy, én sem válaszolnék.

Kérdezőnek: Csak a gyerek miatt nem mondom, hogy rúgd ki az asszonykát.

2015. febr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom miért vannak azok lepontozva, akik több infót szeretnének, hogy tudjanak érdemben válaszolni? Egyesek szerint kapásból az lenne a jó válasz, hogy szidni kell a feleséget, micsoda rossz feleség lett belőle, aki nem tutujgatja a férjét mint egy fogyatékost, vagy kisgyereket. Értelmes férfi ilyen kérdést ki sem ír, vagy ha mégis, akkor ad információt, magyarázatot, leírja, hogy ő maga mit tett már meg annak érdekében, hogy működjön továbbra is a házassága, érezhesse, hogy felesége is van, nem csak a gyerekének anyja. Mert a körülményeket ahhoz ismerni kellene, hogy lehessen válaszolni. Pl, sok válaszoló kérdezte, mennyi idős a gyerek, mert nagyon nem mindegy. Nem lett e szülés után depressziós a feleség? A gyerek ellátását, a háztartás vezetését, és minden otthoni teendőt közösen végeznek, vagy minden a feleségre hárul? Van e gyerekmentes szabadideje, amikor ő kikapcsolódhat, az apuka látja el a gyereket,stb. Szóval némi infóval szolgálhatnál kedves kérdező, ha hasznos válaszokat, tanácsot szeretnél.
2015. febr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
89%

9#-es igen ostoba lehetsz! Minden mutet utan 6 het, ja siman bele lehet halni egy fertozesbe!

De te biztos okosabb vagy az orvosoknal, Akik 6+evekig tanulnak errol...

2015. febr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
62%
Le lettem pontozva, ezek szerint a 9-esnek van igaza 2 het utan egeszen nyugodtan lehet nemieletet elni! Gratula az itt pontozoknak!;)
2015. febr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
89%
kétlem, hogy ne telt volna le a 6 hét, mert akkor ezt mondaná a kérdező felesége, nem pedig, hogy azért nem szexel, mert ő már anya
2015. febr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!