Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek? A férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? A férjem véletlenül megütött.

Figyelt kérdés

A ezőtörténet az, hogy néhány hónapja új főnöke van, aki egy szaralak. Amióta kinevezték a férjem egyre feszültebb, frusztráltabb, keveset és nyugtalanul. Gyakran beszél is, csapkod...

Megpróbált másik műszakba átmenni, te tegnap megint visszadobták a kérelmét.

Éjjel, mikor szoptattam, nekiállt álmában halandzsázni, és ide-oda forgolódni az ágyban.

Letettem a picit, odamentem hozzá, és egy picit megráztam (ez eddig kizökkentette), de most hirtelen felült és ököllel arcon vágott, én meg átestem a kisasztalon.

Akkor még nem is éreztem a fájdalmat, ijedtemben rákiáltottam, és akkor látszott hogy kezd magához térni, (először az ágyon keresett) egészen addig mintha nem is tudott volna magáról.

Még nem látta, hogy hogy nézek ki.

Az eszem tudja, hogy nem direkt csinálta, mégis görcsbe rándul a gyomrom arra a gondolatra, hogy pár óra múlva itthon lesz.


2015. márc. 6. 12:30
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Engem is ütött már meg a férjem álmában. Nyogdecselt, gondoltam felebresztem a rossz álomból, ő meg orrba vágott. Mint kiderult, álmában verekedett. Rosszul esett nyilván, de miután nem szándékosan csinálta, nem foglalkoztam vele.
2015. márc. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer engem is megütött álmában a volt párom. Sátorban, hálózsákban aludtunk és iszonyat hideg volt. Egész éjjel fejemre húzott takaróval aludtam, csak az orrom volt kint egy kicsit. Reggel, mikor kidugtam a fejem a hálózsákból, hogy megnézzem milyen idö van, hirtelen kaptam balról egy öklöst a képembe :-) A párom meg aludt szépen tovább a másik oldalára fordulva. Késöbb mikor ezt elmesélte.m neki, azt mondta, hogy álmában katona volt és verekedett valakivel. Én pedig rosszkor voltam rossz helyen :-) Olyan jót röhögtünk az egészen, hogy emlékszem belefájdult a hasam a sok nevetéstöl :-)


Tudom a te sztorid rémálom miatt volt és nem jó emlék mint az enyém, de ne ródd fel neki szerintem mert nem direkt csinálta.

2015. márc. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
61%

Nyilván nem akart téged megütni, legalábbis remélem. Mondhatjuk azt, hogy baleset volt, és remélem, nincs a kezednek komolyabb baja!

Utána mondott valamit? Bocsánatot kért legalább?


Viszont az borítékolható, hogy ha ezt az életvitelt folytatja, annak nem lesz jó vége. Nem csak rá nézve, de a családra nézve sem.

Majd amikor már nem lehet hozzá egy szót sem szólni, mert annyira elemészti a frusztráció, akkor az bizony már nem csak rá lesz rossz hatással, de rátok is.

Ezért kell mihamarabb megoldást találni a problémára. Ha kell, keressen fel egy pszichológust, mert nyilvánvaló, egymaga nem tudja a munkahelyi sérelmeket feldolgozni. Ha pedig nem megy, akkor váltani kell. Tudom, hogy nem könnyű, de ha ez így folytatódik, arra az egészsége és a családja is rámehet. Munkahelyet meg lehet még az embernek.

2015. márc. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
12%
Off: Vki legyen oly kedves magyarázza már el nekem, hogy a 18as válaszomat miért is szavazta, vagy szavazták le? Ugyan mi leszavazni valót írtam benne?
2015. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
26%
24: az enyémet is lepontoztak, pedig ugyanazt írtam mint mindenki más:D valaki nagyön unatkozik és ezt is jól le fogja pontozni
2015. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
21%
Értem csak, mert totál érthetetlen volt számomra tényleg, én úgy látom, hogy én se írtam mást, mint a többiek.
2015. márc. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
22%
A lepontozónak üzemen, hogyha már ilyen sunyin leszavazgat unalmában, az inkább indokoljon is már, vagy már itt így névtelenül se képes a meglátását vállalni?
2015. márc. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
49%
Az én vőlegényem is térdelt már bele az arcomba..:DD Egy képet raktunk fel a nappaliba, a kanapé fölé. Ő állt a kanapén (2 méter magas amúgy is), én pedig lent és tartottam neki a szögeket stb. Erre fordult felém, hogy kéri az egyik szeget, de elvesztette az egyensúlyát, és konkrétan átesett rajtam, és a térde pont az arcomban landolt előtte...gondolhatjátok. Szépen néztem ki én is, de jót röhögtünk rajta, hogy ő a földön fetreng, én meg mellette és fogom a fejem. :D Meg volt egy eset is, hogy még exxel elmentünk külföldre nyaralni. A második reggelre úgy ébredtem, hogy a bal szemem a 2x-ére dagadt, alig tudtam kinyitni is, mert pont a szemhéjamat csípte meg egy szúnyog éjjel. Mondanom sem kell amikor mentünk reggelizni, mindenki döbbenten nézett engem, meg a párom..sanszos, hogy azt gondolták,hogy éjjel kaptam 1-2 pofont . :D 2 napig napszümegbe voltam hajlandó kilépni a szobából. :D
2015. márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
2%
Hát röhögni biztos nem röhögnék rajta,hiába,a fizikai erőszak/bántalmazás még akkor sem vicces,ha nem direkt csinálja.Egyébként meg semmit sem tennék,továbblépnék,nincs mit ezen görcsölni.
2015. márc. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

" fizikai erőszak/bántalmazás még akkor sem vicces,ha nem direkt csinálja"


Cica, a bántalmazás egyik feltétele a szándékosság. Szándékosság nélkül balesetnek hívják. Ha kiesek az ablakból, az baleset, ha szándékosan kilöknek, az gyilkosság.

2015. márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!