Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csaltad meg már a férjedet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltad meg már a férjedet?

Figyelt kérdés
Milyen okból, mi vezetett rá hogy megtedd? Anoním oldal, kérem legyen mindenki őszinte.
2015. márc. 8. 21:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
4%

#7


Nem értem miért lenne savanyú a szőlő?Csak azért mert az igazat mondom?Engem aztán marhára nem érdekel hogy a nők nagy része képtelen a hűségre,sőt az se érdekel ha valaki r..banc.Kifejezetten feleslegesnek tartom a hűséget.Mi értelme van a hűségnek ha valaki együtt van a párjával 10 évig és utána szakít vele?Teljesen felesleges kihagyni a jó alkalmakat ezért


Nekem nem azokkal van a bajom akik megcsalják a párjukat hanem azokkal akik álszenteskednek

2015. márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
70%
én a páromat igen,nem volt a férjem,de azóta már nem vagyunk együtt
2015. márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
94%
#11-es, az miért álszent, aki nem csalta meg a férjét, és az igazat leírta ide? Én vagyok a második, aki írt. Lett volna alkalmam a csalásra, de képtelen voltam rá, úgy éreztem, nem tudnék a férjem és a gyerekeim szemébe nézni, ha megteszem, ennyit nem ér az egész. Így vagyok összerakva, ettől sem jobbnak, sem rosszabbnak nem tartom magam másoknál.
2015. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
92%
már többször is...de mit lehet tenni..ha fehérmájú az ember :(
2015. márc. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
76%
Ezek akik azt mondják hogy valaki álszent mert nem csalták meg a férjüket azok irigyek. Ebben biztos vagyok
2015. márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
29%
Ki mondta azt hogy aki nem csalta meg a férjét az álszent? :D Menj már vissza az iskolába mert a szövegértelmezés nem nagyon megy :D
2015. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Igen, szerelembol.
2015. márc. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
35%
Igen, már többször is. Elhanyagolt, sokáig kértem őt és mondtam neki hogy nekem így nem jó, kb magasról tett rá, én meg megtettem azért, hogy érezzem hogy valaki szeret és törődik velem. Ez elég hülyén hangzik, de így volt, és nem egyéjszakás kalandok sorozatát kell elképzelni, hanem érzelmes kapcsolatokat. Én kvázi az érzelmet hajszoltam éskerestem más férfiakban. Arra volt szükségem, és meg is kaptam mindig. Utólag visszagondolva már persze nem ezt tenném. Hanem már sokkal korábban el kellett volna hagyni, nem várni évekig a csodára, a semmire. Jó ember ő, nem sok rosszat tudnék rá mondani. Csak ennyi hibája van, hogy borzasztóan lusta és nem igényli túlzottan az intimitást.
2015. márc. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
85%

Nem.


6 - os, te rendkívül frusztrált ember lehetsz. Nem látom értelmét annak, hogy egy anonim oldalon bárki is hazudjon egy eldöntendő kérdésre. Persze amikor valaki vitába keveredik, már sok a kamugyanús kijelentés, de szerintem ilyen kérdéseknél a 90% nem hazudik. :)

2015. márc. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. márc. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!