Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg mindenki hibás csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg mindenki hibás csak a feleségem nem?

Figyelt kérdés
Számos helyről gyűjtött információim alapján arra következtetésre jutottam, hogyha a feleségemet rajta kapom a postással, akkor hibás a postás, hibás vagyok én, csak a feleségem nem hibás. Miért terjed ez a rendkívül káros szemlélet? Kik terjesztik?

2015. márc. 9. 08:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%

Ez megint egy hülye kérdés....

Persze hogy hibás a feleséged, ha megcsal, de azért ez nem jelenti azt, hogy te nem vagy hibás, mert mindig meg kell vizsgálni, hogy mi vezetett ide. Egyértelmű, hogy nem megcsalással kell lerendezni, ha az egyik félnek gondja van a másikkal, de az sokszor kiderül, hogy bizony valamilyen szinten vaj van a másik füle mögött is. Viszont ez nemre való tekintet nélkül igaz, nem csak abban a felállásban, amit te leírsz....

2015. márc. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
86%

"Ha egy kapcsolat rendben van, akkor oda nem fer be egy harmadik. Ha nincs rendben, abban meg mindket fel hibas. Persze lehet az aldozat szerepeben tetszelegni, csak nem erdemes."


Miért ne férne be egy harmadik? A szex és a szerelem két külön dolog. Édesen naiv dolog azt hinni, hogy csak egy embert lehet romantikus szerelemmel szeretni.


Mellesleg aki megcsalja a másikat, ritkán teszi azt nagy sírások és tépelődések közepette. Nem szólnak, hogy bajuk van, vagy hiányzik valami. Hisz akkor nem lehetne félrelépni. És sokszor nem is hiányzik semmi.

2015. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
A feleseg rakta oda a postasnak, persze, hogy hibas. A postas is, mert o meg berakta.
2015. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Na nem gyerekek, ne vicceljetek már. Ebben a postásos esetben 2 hibás fél van: a feleséged és a postás (feltéve ha tudta, hogy a nőnek, akin épp fekszik férje van).


Miért lenne a megcsalt fél hibás? Valami nincs rendben a kapcsolatban akkor ki kell nyitni a "szenvedő" félnek a száját és mondani, hogy mi újság, nem pedig félreqrni. Az aztán tényleg meg fogja oldani a problémákat, ha összefekszik mással. Ennél undorítóbb dolgot nem is tudok elképzelni, mint amikor valaki megcsalja a párját és utána rá akarja hárítani a felelősséget. Aha, persze. Ha gond van a kapcsolatban akkor a) szólsz b) lelépsz. Nincs c lehetőség, ha gerinces akarsz maradni.

2015. márc. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
57%

09.49-es válaszoló tökéletesen megfogalmazta.

Az én barátnőm is megcsalt engem.Amikor kiderült azt mondta,hogy elege volt már belőlem.Hogy én vagyok az oka annak hogy megcsalt.

De azt nem mondta volna ám nekem,mielőtt megtette,hogy szakítsunk, vagy hogy ha nem változtatok a viselkedésemen akkor meg fog csalni.

Úgyhogy megtette,egy hozzám képest gyökér csávóval.

Egyébként én a 10 év alatt nem csaltam meg mert azt vallom hogy amíg van valakim addig csak ő.És egy gerinces élőlénynek tartom magam.

Lehetőségem lett volna bőven félre qrni,sőt még olyan is volt hogy elmondtam a barátnőmnek hogy az egyik csaj ajánlatot tett.Erre a barátnőm odament a lányhoz és cirkuszolt vele majdnem meg is tépte.


Ha ő viszont megcsalt akkor nekem miért nem engedte,hogy mással szexeljek egyet?

Egy hasonló helyzetben lévő nő,elmagyarázná nekem hogy miért viselkedett így a barátnőm,önzőségből, neki mindent szabad nekem meg semmi?


Egyébként arra gondoltam,most hogy már majdnem 2éve történt a dolog,hogy félre dugok én is egy gyönyörű lánnyal és valami megalázó helyzetbe hozom a barátnőmet.

És azért mert még 2év után is minden nap ha ezzel kelek fekszem.Feldolgozhatatlan egy dolog ez.

2015. márc. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
59%

"És azért mert még 2év után is minden nap ha ezzel kelek fekszem.Feldolgozhatatlan egy dolog ez."


Azert mert a mai napig az aldozat szerepeben tetszelegsz, sajnaltatod magad, jaj szegeny en, hat hogy lehetett ezt velem megtenni, hiszen en milyen gerinces ember vagyok.


Na ez nem vezet sehova. Az egeszben az a legnehezebb hogy a sajat hibaidat felismerd es korrigald. ha ezt nem teszed meg, akkor hiaba szakitasz, a kovetkezo kapcsolatban ugyanigy fogsz jarni.

2015. márc. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
25%
Mindhárman hibásak. A házasfelek azért, mert nem tartották karban a kapcsolatukat, a harmadik pedig azért, mert cinikusan profitált ebből.
2015. márc. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

15ös vagyok.

Miután megtette,utána megbeszéltük,hogy változtatunk a dolgokon.

És meg is változtunk.De benne marad az emberben ez a dolog,ezt nem lehet csak úgy elfelejteni.

Nem mártírkodok de azt szögezzük le hogy egy kapcsolatban NEM FÉR BELE EGY MEGCSALÁS.

Előtte inkább szakított volna velem miután más pö.csébe belül.

Remélem ebben egyet értünk.

2015. márc. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
45%

En is hasonlo cipoben jarok mint te, csak nekem a felesegem csinalta.


Eloszor en is be voltam sertodve, ugyanigy alltam hozza a dologhoz, en voltam az aldozat.


Aztan szepen vegiggondoltam, es rajottem hogy bizony en is erosen hibas voltam abban hogy oda jutott a kapcsolatunk.


Megbeszeltuk, dolgoztunk rajta, nehez volt, de sikerult, eltelt azota 10 ev es nagyon jol elunk, jobban mint elotte.


Persze ugy is allhattam volna a dologhoz hogy szegeny en, hogy tehette ezt velem (az elejen pont igy gondolkodtam, szenvedtem mint egy kutya) de az nem vezetett volna sehova, elkovettem volna ugyanazokat a hibakat, mint elotte.


De ha te nem birod feldolgozni, akkor miert vagy meg a kapcsolatban? Plane ha nincs gyerek, nincs hazassag?

2015. márc. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

A közös hitel nagyon összetartó dolog.

Mondjuk én hoztam a kapcsolatba mindent anyagiakat tekintve,de a hitelt egyedül fizetni úgy hogy még meg is éljek mellette az nem menne.

Bár tanult ember vagyok,az itthoni fizu az egy nagy nulla.

2015. márc. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!