Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet olyan hogy megcsalom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan hogy megcsalom a feleségem de attól még ugyanúgy szeretem?

Figyelt kérdés
Semmi bűntudat. Csak sex az egész. De érzelmileg csak a feleségem számít.
2015. márc. 9. 16:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha nincs bűntudatod, az rossz. Azt jelenti, nincs rossz érzésed, hogy átvered. Tehát nem állíthatod, hogy számít neked. Mert akkor ez látszana a döntéseiden is.
2015. márc. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a feleséged nem fogja díjazni, hogy te bűntudat nélkül szexelsz más nőkkel, miközben érzelmileg csak ő számít neked...

Ha szeretsz valakit, akkor nem akarod megbántani. Márpedig ha megcsalod, azzal megbántod. Akár vannak érzelmeid a másik nő iránt, akár nincsenek.

2015. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
20%

Szex és szeretkezés között nagyon sok különbség van. Csak sokan ezt nem tudják.

Akik nem adnak engedélyt a másiknak kalandozni, ha valami kevés otthon, vagy távházasság miatt nem megoldható a szex, akkor jön a megcsalás.

Egyik kollégámnak van felesége, és barátnője is. Az asszonyt nagyon szereti, nem hagyná el. De mivel csak hetente jár haza, kell neki a barátnő is. Mivel a felesége nem tűrné a nyitott házasságot, így marad a megcsalás. Vannak, akik kibírják enélkül, mások nem.

Attól, mert nem beszélnek róla, még van.

2015. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%
ugyan már, előző, akkora ellentmondás van abban, amit írsz... szereti és nem hagyná el? Akkor miért is szexel mással a kedves kolléga? A nő nem akar nyitott kapcsolatot, ezért akkor csalja titokban? Hű, mekkora szerelem, tényleg.
2015. márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
19%
Nálam is így van. Imádom,szeretem és kívánom őt,de néha kell desszert is.
2015. márc. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
7%

Ha te így érzed, akkor nem lehet, hanem biztosan van már legalább egy ember aki így érzi nem? :DDD


(nem lehet inkább ledumálni, hogy "balesetek" beleférnek, a megcsalás helyett inkább? Nagyon jól értem, hogy 95% -ban ez kizárt a nőknél mert hallani sem akar a többsége erről, de biztosan nem ér meg egy próbát a tisztesebb út???)

2015. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%

Szeretni valakit annyit jelent, hogy nem kell más.


Ha valóban szeretnéd, eszedbe se jutna más nővel lefeküdni. Bűntudatod sincs. Te nem szereted a feleséged, és még meg is alázod. Sajnálom szegényt. Remélem megtudja és otthagy, aztán majd talál normális pasit aki tényleg szereti és hűséges hozzá, te meg egyedül maradsz. Avagy összejössz olyan csajjal akinek belefér a nyitott kapcsolat. Vagy az úgy már nem tetszik? Te dughatsz másokkal, de a feleségednek nincs ilyen joga???? Ne gondolod hogy ez rohadtul igazságtalan?


Add meg szerencsétlennek a lehetőséget a döntésre, hogy így is kellesz e neki, vagy sem.

2015. márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%

Hát érdekes kérdés minden esetre.

Nekem van egy barátom másfél éve, nős ember. Állítólag jól megvannak, és szereti a feleségét, nem akarná megbántan, nem akar elválni.

De engem is szeret, tudom, érzem, minden tette ezt mutatja. És ezen én is gondolkodtam, ha engem szeret, hogy lehet mást is szeretni.

És kezdek rájönni, hogy a jól megvannak annyit takar, hogy nem vitatkoznak, béke van. Nem akar válni, mert mit szól a nagy család, a rokonság, gyávaságból inkább vele marad. Nem vállalja fel a konfliktust, ami ezzel járna. Ilyen szempontból a pasik gyávábbak. De egyre biztosabb vagyok, hogy nem szereti, csak megszokta. Mert ha szeretsz valakit, akkor nem tudod hosszú időn keresztül megcsalni, viszonyt fenntartani, nem tudsz napi szinten a szemébe hazudni. Ha igen, akkor az nem szerelem. Akkor nem lenne másra szükséged.

Egy éjszakás megcsalásnál elképzelhető hogy szereti a feleségét a csaló, de ebben az esetben nem...

2015. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%

18.


Áruld el, mi értelme ennek a kapcsolatnak, a részedről? Hová vezet ez? Hisz nem tervezhetsz vele közös jövőt mert ő már megállapodott, lekötötte magát, és azt mondod nem válik el a feleségétől. Akkor mi értelme az egésznek? A családod előtt nem szégyelled, hogy nős pasival vagy? Nem rossz érzés másodiknak lenni? Bűntudatot se érzel?

Miért nem keresel szabad férfit akivel lehet közös jövőd? Nem akarsz férjet,(élettársat) esetleg gyerekeket? (saját családot)


Csak azért kérdezem mert komolyan nem látom értelmét az ilyen kapcsolatnak, és kíváncsi lettem.

2015. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Utolsó..mindketten 40 felett vagyunk pár évvel. Nem arról van szó, hogy egy 50 felé közeledő pasi felszed egy huszonéves friss pipit, hogy fiatalodjon mellette. Voltam férjnél, vannak gyerekeim is. Tehát ilyen cél nem hajt. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy ez tökéletes helyzet. És igen, néha elgondolkodom, mi értelme van ennek. De ha itt van, boldog vagyok. Egyelőre. Aztán nem tudom, mi lesz...

18-as voltam

2015. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!