Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas emberek és a férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas emberek és a férj szeretője terhes?

Figyelt kérdés
A férj, feleség már nem él együtt csak papíron, a férj szertője terhes. Így elismerheti a gyereket? Lesz valami hátránya ebből valamelyik személynek? Hogyan zajlik egy ilyen procedúra?

2015. márc. 11. 19:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én is inkább ezt a nézetet támogatom, de sajnos vannak gerinctelen emberek.
2015. márc. 13. 16:30
 12/14 A kérdező kommentje:
A pontozók vèleményére is nagyon kíváncsi lennék!
2015. márc. 13. 16:32
 13/14 anonim ***** válasza:
Ne keverd a fogalmakat, kérdező. Azzal, hogy elismered az apaságot, jogot még nem formálhatsz a gyerekre.
2015. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 omba ***** válasza:

Az anya van nyilvántartva a terhesgondozóban, ő tehát kell.

A pasi tehát nő nélkül nem is mehet... hogyan is.

Amikor én ilyet írtam alá, nem volt kérdés semmi, csak az alapadataim, arról, hogy házas vagyok-e, vagy, hogy elmebeteg nincs kérdés.

Nem is érdekes az apaság szempontjából, meg nincs is, ahol ellenőrizni tudná.


"Hátránya" az apának lehet, ha hátránynak tekinti, hogy egy kisbaba teljes jogú és kötelezettségű apja lesz. De hát csak nem....

2015. máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!