Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sok házasságban miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok házasságban miért csak a férfi akar szexet?

Figyelt kérdés
Ugye a nők feje sokat fáj este...
2015. márc. 11. 20:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
49%

Nem, nem derül ki a kapcsolat elején, mert akkor még eljátssza a fantasztikus pasit.


Aztán egy idő múlva fontosabb a szomszéd haver, az előző kapcsolatból származó kölök, vagy akármi, így akár szex közben is felveszi a telefont, vagy rohan ajtót nyitni.


Hát akkor nekem ne "fájjon a fejem" amikor nincs kedvem hozzá?

2015. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
9%
Mert a nő megkapja máshol.
2015. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
72%
Nem a kapcsolat elején még nem volt olyan az én fréjem se,akkor ugye mindehol a "demó verzió" megy.
2015. márc. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%
Sok férfi a kapcsolat elején még odateszi magát, aztán átvált az 'engedd magad, csak én számítok' verzióra. Aztán hisztiznek ha nincs szex.
2015. márc. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Bence_ ***** válasza:
46%

"akkor ugye mindehol a "demó verzió" megy."

:D

Ez emberi tulajdonság. Meghóditom a másikat.

Van aki szereti a másikat és évek múlva is figyel rá, másnak meg "uncsi" lesz.

Uncsizó emberek várják a sült galambot.

Évekbe telik amikor a melozó fépnek leesik a tantusz, hogy itt szinte csak ő laptátol.

Ismerkedéskor figyelni kell van a másiknál lapát. Talán ez a legfontosabb.

2015. márc. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
66%
Saját tapasztalatból beszélek: nekem egészségügyi problémák miatt van, hogy tök jól ellennék szex nélkül. Enyhe pajzsmirigy alulműködés miatt a hormonháztartásom nem olyan, mint egy egészségesnek, kevés olyan hormon van bennem, ami a szexre ösztönözne. Szeretem a párom, nagyon szexinek is tartom, hiszen kidolgozott, izmos teste van, bármelyik lány örömmel hozzá dörgölőzne, de én a szexet különösebben nem kívánom, ezért van a "fejfájás, fáradtság, ma hamar el kell aludnom, rossz napom van, fáj a hasam" stb
2015. márc. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Bence_ ***** válasza:
Betegség esetén érthető az ok.
2015. márc. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
rengeteg nő szenved pajzsmirigy alulműködésben, ma már nehezebben találunk olyat, akinek nincs ilyen problémája, mint akinek van :( Van, aki nem is tud róla, mert ha menstruációs problémák nem jelentkeznek ebből kifolyólag, akkor nem is jut el soha olyan vizsgálatra, ahol ez kiderülne. Szóval sok esetben ez a probléma. Másik verzió természetesen az elhidegülés a párjától. Ez lehet csak testi, nem feltétlenül jelenti azt, hogy a szeretet is hiányzik. Na meg a másik a stresszes életmód, vagy a fizikai kimerültség.
2015. márc. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Pajzsmirigy alulműködéssel, 8 hetes gyerek mellett naponta szeretkezem a férjemmel. Imádom, kívánom és ezt őrajta is látom. Mindenórásan ez nem ment, mivel láttam rajta, hogy nem indul be egy bálnára és én is láttam magamon, hogy nem vagyok épp szexi (pedig 65kgmal mentem szülni). Szóval rengeteg múlik azon, hogy milyen a visszajelzés. Nekem ne mondja senki, ha látja, hogy nagyon beindul rá a férje, akkor neki nem nedvesedik be a bugyija... Az más, ha maszatolás van... Arra én se indulnék be!
2015. márc. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
51%
Én pont rámászom a páromra,ha fáj a fejem,mert egy jó szex után elmúlik.
2015. márc. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!