Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha valaki két életet él, két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki két életet él, két párhuzamos életet, és ő maga is kezdi úgy érezni, mint akinek két személyisége van, várható hogy előbb-uzóbb kibukik belőle minden?

Figyelt kérdés
2015. márc. 11. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyenekről egy tv műsor, már nem tudom melyik adón. Nem hiszem, hogy két személyisége lenne, és akikről szó volt, nem magukat buktatták le. Volt aki 20 évig is kettős életet élt.
2015. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább az eltitkolt énje valóban a részévé válhat ha nem figyel.
2015. márc. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy van aki akár 20 évig is kettős életet él. Ennek ellenére nem zavarja a dolog, ettől még nyugodtan éli az életét.

Engem az érdekel, hogy amikor már ő maga is érzi, hogy ez neki problémát okoz, hogy kettészakad, hogy mindkét életében megfeleljen mindenkinek, eljön-e az a pont amikor azt mondja, ezt nem bírja tovább?

2015. márc. 11. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar megfelelni mindenkinek, miből gondolod? Lehet csak élvezi és kész. :)
2015. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Disszociatív személyisége bizonyítottan elég kevés embernek van, de szerintem ezt elég nehéz eltitkolni. Tekintve, hogy általában két különböző személyiség van egy testben.
2015. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van az a pont, igen.
2015. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!