Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Joga van e tudni egy vőlegényn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joga van e tudni egy vőlegénynek, hogy kit vesz el a hétvégén?

Figyelt kérdés
Joga van e tudni, hogy mit művelt menyasszonya a leánybúcsúján?

2015. márc. 13. 13:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Köszöntöm köreinkben 10-es "KOMMENTELŐ TÁRSUNKAT!"-)))
2015. márc. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk én nő vagyok, de ha a legénybúcsún megcsalt volna a férjem (akkor ég vőlegényem), tudni akartam volna az esküvő előtt. Inkább lemondom az utolsó pillanatban az esküvőt, minthogy később tudjam meg, és a válással kelljen szenvedni, vagy ne adj isten már gyerek is befigyel, amikor kiderül, és tönkremegy egy család. Ezek közül szerintem az a legkevésbé macerás és fájdalmas, ha az esküvő előtt felhomályosítanak és lefújom az egészet.

Persze ja, aki el tudná nézni, vagy szeret inkább úgy tenni, mintha nem tudná, annak nem jó, ha elmondod. Én rá se bírnék nézni egy ilyen után, úgyhogy mindenképp szakítás/válás lenne, ezért én akarnám tudni.

2015. márc. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
11-es válaszoló, én voltam a 10-es. Mi a baj?
2015. márc. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%
én nem szólnèk bele más életebe. és szerintem te se örülnél ha mások szólnának bele a tiédbe. olyat tegyél, amit veled is megtehetnek később
2015. márc. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
64%
Nézd, szerintem célszerű tudtára adni, mert ha elb*szik ezzel a nővel 5 évet az életéből, meg még csinál is a nagy szerelemben vagy 2 gyereket neki, hát az nem egy kellemes dolog.
2015. márc. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%

Nem az rombolja le a 2 ember életét aki felébreszti a vőlegényt, hogy a menyasszony r..banckodott, hanem a csaj tette meg.


Igen, joga van. Én tudni akarnám, mert nem mennék egy árulóhoz.

2015. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
52%
en biztos nem adnam tovabb az infot, mert nem ram tartozik, es nem az en dolgom masok eletet rendezgetni. Raadasul az ember soha nem tudhatja hogy mi van valojaban a hatterben.
2015. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
68%

és valóban, miért is az tolja el a házasságot, aki elmondja, hogy valamelyikük csalt, miért nem az, aki félrelép? Mert igen, a legény/leánybúcsún elkövetett részeg cuppogás is a félrelépés egy szintje.

ÉS igen, én tudni akarnám. Százszor rosszabb hülyének lenni és tettetett hűségben élni, mint tudni az igazat és egy ideig iszonyúan érezni magad. Úgy van lehetősége az embernek találni valaki olyat, akivel jobban passzol az értékrendje.

2015. márc. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
20%

Mondjuk azért, mert nem tudhatod, kinek mi fér bele. Én kétszer jártam úgy, hogy tiszta jó szándékkal felhivtam a megcsalt fel figyelmét, hogy mi történt. Mindkét esetben bizonyíték is volt. Apám azt mondta, neki egy fénykép nem bizonyíték, az ő felesége sose tenne ilyet, majd ha a saját szemével látja. A másik esetben a nő teljesen osszetort és közölte, ők évek óta így élnek. A férje csalja orrba szájba a kapcsolatuk kezdete óta, de ő nem hagyja el, mert szereti és ott a ház, a gyerekek.

Ha valaki nem veszi észre, hogy megcsaljak, az nem is akarja észrevenni. Ennyi

2015. márc. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!