Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szép napot mindenkinek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rrobinson kérdése:

Szép napot mindenkinek! segítségeteket szeretném kérni abban a kérdésben miszerint kapna e kézpénzt a friss házasok ez évben?

Figyelt kérdés
annyit tudok hogy 120 e ft adòkedvezmèny jàr.viszont hallottam olyat is hogy +pènz is jàr.20.kerületről van szò.vagyis pesterzsèbet.àllìtòlag kerülettől is függ.bàrki tudna segìtteni valami konkrètummal azt nagyon megköszönnèm!

2015. márc. 13. 13:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
91%
Guru? Azért hogy a KERESŐvel KERESsen, gurunak kell lennie?
2015. márc. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem tetszik egy kérdés számotokra nem kötelező bunkón válaszolni rá, tovább lehet lépni és le lehet tojni. De személyeskedni vkivel csak, mert itt oldotta meg a problémáját keresés helyett az bunkóság, főleg mert ez az oldal ezért is van. De persze, ahogy még egyszer írom és ahogy elnézem a sok kamu, kitalált kérdés miatt van egyre inkább. Azokra nyilván nem barátod a google! :D :P
2015. márc. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
65%
Nem ezért van az oldal. Aki olyan dolgot nem tud megkeresni, ami fenn van a neten, az nem érdemli meg, hogy tudja.
2015. márc. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
a sok hülyegyerek hamar ide csődűlt.ès ahogy èszreveszem olvasni sem tudnak èrtelmesen.sajnos nincs időm ràtok.amit a google kidob azt olvasgassàtok ti.remènykedem benne hogy egyszer majd ìr ide egy normàlis ember is aki tudja a vàlaszt.a sok àllmenő meg ne a sok szart irja hanem a vàlaszt fejtse meg.
2015. márc. 13. 13:56
 15/26 anonim ***** válasza:
14: te már csak tudod, gondolom az oldal beépített emberkéje vagy! :D :P
2015. márc. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
ha nem èrdemeljük meg a vàlaszt akkor azt nem te fogod megmondani bunko paraszt.sajnos sok van belőled.azèrt tartunk mèg mindìg itt.ha nemteccik a rendszer.àlj a tükör elè ès pofozd fel magad.ojan vàlasz nem segìtsèg amit màr tudok te bunkò.mèg hànyszor irjam le?
2015. márc. 13. 13:59
 17/26 A kérdező kommentje:
igazad van bunkòparaszt.a segìtsèg megvòlt benned.alàìrom ès köszönöm.de nem segìtett.megva google sem segìtett.nem potyàra ìrtam ide.remèlem idàig mindenki eljutott.mert 2 oldal ment el a semmire.köszönöm a sok èletművèsznek...
2015. márc. 13. 14:04
 18/26 anonim ***** válasza:
70%

Ez az oldal arra van, hogy ha valamire nem találod a választ, vagy olyan bonyolult, hogy nem tudsz rákeresni, vagy véleményt kérsz, akkor megkérdezd.


Van pár teljesen életképtelen nyomorék, akik a 2+2-t is itt kérdezik meg, ahelyett hogy bepötyögik a keresőbe, ami - mivel nyilván nem guruk - valószínűleg a kezdőlapjuk.

2015. márc. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Szia! Ha jól tudom, akkor 2 évig havi 5000 forint adókedvezményt lehet igényelni. Nekünk is idén lesz az esküvőnk, ezt a törvényt most hozták be 2015. januártól.
2015. márc. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
22%
19: ha neked ez kérdés "mennyi 2+2" kérdésével egyenlő, akkor grat, amiért ekkora géniusz vagy, úgy látszik erre az oldalra te nem vagy hivatott, felesleges lealacsonyodnod az ilyen primitív, tudatlanokhoz! Egyébként a google nem ad mindenre választ, ha már ilyen okos vagy, továbbá képzeld én se tudom, engem is érdekelnek rá a válaszok, annak ellenére, hogy én nem készülök házasodni, viszont, ha már itt lógok hasznomra válnak az itteni válaszok. Vagy esetleg menjek én is be a hivatalba csak, mert csak úgy érdekel? Szánalmas vagy.
2015. márc. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!