Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te milyen szeretettel szereted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te milyen szeretettel szereted a párod?

Figyelt kérdés

Tudom, buta a kérdés, de nem tudom jobban megfogalmazni egy mondatban:) Furcsa dolog jutott ma eszembe. Két embert szerettem eddig (párkapcsolat szempontjából) igazán. A volt páromat valahogy sokkal erőteljesebben szerettem, amikor nem volt velem (ha elment dolgozni, mindig nagyon hiányzott, minden külön töltött éjszaka kínlódás volt), amikor hazaért, akkor inkább megnyugodtam. A jelenlegi páromnál pont az ellentét, ő sokat utazik és amikor itthon van, akkor szinte egy percre sem szakadok el mellőle, folyton meg kell érintenem, de ha elmegy két hétre, másnap már teszem a dogom és rendben vagyok...


Veletek ez hogy van? Mi a véleményetek?


2015. márc. 14. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Én az előbbire szavazok:)

Illetve én ezt érzem a párom iránt. Minden külön töltött éjszaka szenvedés,a részem lett,ha eliutazna hetekre,nem lennék önmagam az tuti.

2015. márc. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szerelem és a szeretet váltakozik! Most pár hete "ismét" szerelmes vagyok a férjembe, de hazudnék ha azt mondanám,hogy a 9 év alatt mindig így volt. Van,hogy mély szeretet érzek.

De ha nincs itthon én sem érzem magam jól. Annyi,hogy engem már leköt a fiunk, aki 3 éves.

2015. márc. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Minden szerelmem más volt. Az elsőt vakon imádtam, egyszerűen el voltam varázsolva még a legutolsó kis szőrszállától is. Amilyen intenzív volt, olyan hamar el is múlt, bár teljesen hidegen sose hagyott. A második olyan szenvedős szerelem volt. Állandó harc, állandó veszekedés, majd békülős szex, de igaából mindig volt bennem egy ellenszenv iránta, de túlságosan vonzott. Idegesített sokmidnen benne, sokszor úgy éreztem, hogy meg tudnám verni, úgy utálom, de valahogy mindig elgyengültem mellette. Ez tovább tartott, de nagyon elmúlt, mostmár tényleg csak egy kis hányi8ngert érzek ha rágondolok. És a harmadik. A minden. Az egyetlen. A férjem. Imádom kívűl-belül, nyűglődök nélküle, tisztelem, szeretem, imádom. A másik felem.
2015. márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
5 eve vagyunk egyutt egyutt es mivel a hazassagunk jelenleg a melypont alatt van, es kb. Egy millimeterre vagyok attol, hogy beadjam a valast, nos per pillanat en csak baratkent szeretem.
2015. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

13 éve vagyunk együtt. Hogy hogyan szeretem? Leírom.

Voltak és vannak helyzetek amikor szívem szerint úgy odacsapnék a serpenyővel, mert valami miatt érthetetlen. Van amikor bemegyünk a központba vásárolni, és csak 1 pillanatra fordulok el, és már nincs mellettem, akkor összeszorul a szívem, és majdnem sírásra görbül a szám, keresem mindenfelé. Amikor meglátom, akkor muszáj átölelnem, hogy érezzem minden rendben van. Vannak napok amikor megbeszéljük, hogy X helyen találkozunk munka után, és amikor látom, hogy jön velem szembe akkor elönt egy olyan érzés, hogy " istenem, mennyire szerelmes vagyok belé" ilyenkor fülig ér a szám.. Van amikor örülök, hogy éjszakás, mert végre ki tudom aludni magam (horkol) de van amikor hajnali 4-ig is fent maradok, mert alig várom, hogy hazajöjjön. A legjobb dolog az, hogy ő is folyamatosan mutatja, hogy még mindig szeret, pedig nyilván nála is vannak olyan napok amikor szíve szerint elfenekelne..

2015. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!