Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mas is volt mar ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas is volt mar ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Szoval a ferjemmel 5 eve vagyunk egyutt es halalosan elegem van belole es nem kivanom a szexet sem, ennek kovetkezmenyekent negy honapja nem parzottunk.


Anno mindig bohem, flortolos voltam, ez is elmult total nem erdekelnek a pasik, bezarkoztam, es senkivel nem tudom elkepzelni a szexet, vagy barmi mast. Egyszeruen uresseget erzek belul. A munkam szupi, szeretek bejarni de kb.ennyi. A barataimmal is minden oke, eljarunk szorakozni, bulizni (gyerek nincs) szoval effektive semmi bajom.


Zavar ha megneznek a ferfiak (mi vaaaaan?:-)))) amit regebben imadtam, es valahogy bezartam magam es nem tudom, hogy ennek mi az oka?A ferjem probalkozik jov hetvegen elmegyunk egy hetvegere kettesben, de valahogy ez sem az igazi.


Valami olyasmi erzes, mint az apatia. Ugy erzem, hogy az eletem eljutott egy forduloponthoz ahol nekem radikalis valtoztatasra van szuksegem, pl: valas de egyszeruen rettegek attol, hogy milyen egyedul elni leven eletemben osszvissz 2 hetet eltem egyedul.


Szoval fogalmam sincs, hogy mi bajom van, valaki hasonlo cipoben?:-))



2015. márc. 14. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Nem lehet, hogy elérted a célod és nincsen ami előre mozgasson?

De ez csak egy tipp.

2015. márc. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Apátiát én is éreztem (21 vagyok) utánaolvasgattam a dolgoknak és arra a következtetésre jutottam,hogy túl sokat használom a bal agyféltekémet. Elkezdtem a jobb agyféltekémet megedzeni (pl. bal kézzel enni,takarítani,írni a problémáimnak a vicces oldalát nézni) jobban érzem magam.
2015. márc. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
"negy honapja nem parzottunk." no comment...
2015. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Nem akarsz gyereket? Szerintem itt a gyerekkérdés témakör körül lehet nálad valami bibi, vagy a párod akarna te meg nem vagy fordítva, tehát pont hogy valamiben nem tudtatok talán dűlőre jutni és megrekedtél, megkeseredtél kissé. Valahol gondo van az biztos, szakember lehet, hogy kiderítené.
2015. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, senkit nem pontoztam (mielott ezzel gyanusitanak).


Nem szeretnenk gyereket, neki mar van egy 16 eves nagy fia, en pedig sosem akartam gyereket. Valahogy szimplan ugy erzem, h uj eletet kene kezdenem csak gyava vagyok elvalni es elkepesztoen leneztem anno minden embert aki csak azert maradt egy hazassagban mert felt az egyedullettol, es utalta feladni a kenyelmes eletet es lam, en is ilyen lettem:-)))


Ugyanakkor imadok utazni es iden be van tervezve egy nyaralas, viszont rajottem, h ugy h jelenleg igy all a hazassagunk ennek semmi ertelme.


Valamiert nem erdekelnek a ferfiak, a szex....konkretan semmi ami parkapcsolattal vagy az ellenkezo nemmel kapcsolatos. Lehet, gogy csak a tudatalattim vedekezik, nem tudom, de koszi mindent valaszt:-)

2015. márc. 14. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán ha nem párzani szoktatok volna, akkor most jobb lenne a helyzet...
2015. márc. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!