Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsal a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a férjem?

Figyelt kérdés

Rengeteg jel van ami arra utalhat hogy megcsal a férjem.

A telefon àllandóan nàla.

Elmegy óràkra.

a szex sem olyan gyakori mint előtte,azt mondja fàradt.m.

Én biztos vagyok benne hogy van valaki,persze ő azt mondja én vagyok paranoiàs.

Mit csinàljak?


2015. márc. 15. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha Te nem tudod, nem tudom mit vársz vadidegenektől, akik nem ismerik sem a férjedet, sem Téged. Nem ismerjük az alapszituációt, hol dolgozik, mennyit, üzletember-e esetleg tárgyalásokkal, határidőkkel...stb.


Így nem lehet segíteni.

2015. márc. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet,régebben nem volt állandóan nála a telefon? Nem csavargott? Lehet,h "csak" flörtölget valakivel. Végülis a szándék már akkor is megvan.
2015. márc. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem csak beül egy kocsmába...
2015. márc. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszeruen kideritheted, kerd meg egy ismerosodet, hogy 1x-2x kovesse... elotte kerdezd meg hova megy, es meglatod, hogy igazat mondott e. A telefonrol is lehet reszletes szamlat kerni...

Ha van penzed, akkor magannyomozo. Az exem 1 het alatt lebukott. Es nem sajnaltam ra a penzt. Hamar kiderult, es evekig szenvettem volna, mert tagadta o is.

2015. márc. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%

És ha igen? Én ha elém állnál ezzel elhagynálak,még akkor is ha nincs más! Nem tudnék együtt élni valakivel aki nem bízik bennem és legyünk öszinték a kapcsolatunkban sem.


34/F

2015. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó. Ha megcsalod a másikat, akkor mire föl háborodsz fel éx költözöl el, mondván nem bízik benned. Hát bebizonyosodott, hogy megcsaltad, jogosan múlt el a bizalom.


Kérdező! Másban is megváltozott?

2015. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az aggasztó, hogy elmegy órákra. És hova megy, egyáltalán nem ad rá magyarázatot? Én biztos kiakadnék, ha a férjem eltűnne órákra, és meg sem mondaná, hogy hol volt. Ha indulni készül, öltözz föl, és menj vele, ha nem akarja, hogy elkísérd, biztos gáz van.
2015. márc. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!