Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogyan beszélnétek ezt meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan beszélnétek ezt meg?

Figyelt kérdés
Az alábbi dologban kérném a véleményetek. Feleségemmel 2 éve vagyunk házasok mindketten dolgozunk átlagos keresetünk van. A lakáshitel, rezsi stb. kifizetése után annyi pénzünk marad hogy kijöjjünk a hónap végig. Mindketten másodállásban is dolgozunk de így sem igen jutunk egyről a kettőre. Én sokat gondolkodtam lehetséges vállalkozáson amiből bejöhetne pénz. Több ötletem is van ami szerintem beválhat. A párom viszont amikor végighallgatja az ötleteim folyton kishitüsködik. Nem támogatja az elképzelésrimet mondván pénzt kell belerakni és még 5000 forintnak is van helye. Én úgy érzem ezzel a hozzáállással nem fogunk tudni előrébb lépni. Hogy lehetne rávenni hogy kicsit rugaszkodjon el a jelenből és merjen kockáztatni. Ne nagy összegekre gondoljatok.
2015. márc. 19. 20:41
1 2
 1/19 Bence_ ***** válasza:
100%

Jó a kérdés! Sokan a járt útat soha el nem hagynák. Másnak meg tetszik a felfedezés.

Ha van néha annyi plusz bevételed ami az üzlethez kell akkor lépd meg.

2015. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
8%
Elvégre a férjem a férfi,vannak olyan dolgok,amiben neki kell ,,döntenie" persze megbeszélés után, de azért csak Te vagy a férfi és bízhatna benned kicsit jobban!!
2015. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, milyen vallalkozas. En nagyon megbizok a paromban, de csak azert, mert tudom, hogy minden donteset nagyon atgondoltan, nagyon korultekintoen hozza meg. Halamibe penzt akar rakni, azt biztos, hogy nala keves ember gondolja at jobban, hogy arra erdemes-e penzt szanni. En ugy gondolom, hogy ha a te feleseged nem mer belemenni abba, amit kitalaltal, az lehetseges, hogy azert van, mert nem bizik a dontesedben, vagy nagyon nagy a kockazat. Nincs erre mas gyogyir, csak a meggyozes szilard ervekkel, hogy miert jo az a befektetes, amibe bele akarsz kezdeni. Ha nem tudod meggyozni, akkor lehet, hogy nem is olyan jo az a befektetes, csak te latod elhamarkodottan annak.
2015. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

" még 5000 forintnak is van helye"

Akkor próbáld meg konkrét számokkal meggyőzni, nem azzal, hogy drágám, hidd el, be fog jönni.

Sok sikert!


"Több ötletem is van ami szerintem beválhat. "

1. több ötlet

2. szerintem

3. beválHAT


Érzed, hogy ez milyen bizonytalan?

2015. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Mi férfiak mindig azon kattogunk, hogy miként lehetne jobban élni, bebiztosítani a jövőt. Jól hangzik a vállalkozás, főleg ha egyedi ötlet van mögötte. De ahhoz hogy MA, ITTHON bármiből is komolyabb pénzt tudjon kivenni, nagyon körültekintőnek kell lenni. Nagyon ismerni kell a piacot,reálisan felmérni a keresletet, összeadni, kivonni, és betéve tudni az összes kiskaput, mert másként nálunk nem megy. Ezért dőlnek be kisvállalkozó futárcégek, kisboltok, büfések, mert valahol rosszul számolnak,alábecsülik a befektetendő tőkét, és túlbecsülik az energiájukat. És persze kell szerencse is, bárki bármit is mond, de csak a józan ész után.
2015. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom ünneprontó lenni, de ha ennyire kevés pénzből jöttök ki, akkor mégis miből szeretnél vállalkozást?

Utánanéztél egyáltal mennyi befektetett pénz és forgalom kell ahhoz, hogy akár egy két fős vállakozást minimálbéren ellásson? Hát elég sok...

És azt tudod, hogy a vállalkozások az első három évben!!! veszteségesek. Miből fogtok elélni 3 évig, amíg nincs bevétel? A feleséged józan gondolkodású értelmes nőnek tűnik, aki pontosan tudja, hogy attól, mert van "pár jó ötleted", nem lesz nyereséges vállalkozásotok.

2015. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

OFF

#2: Miből gondolod, hogy a kérdező a férfi?

"vannak olyan dolgok,amiben neki kell ,,döntenie"

Pl.? :) Egyetlenegy dologban sem neki kell döntenie, csak a maradiak szerint.


ON

Kérdező, akár nő vagy akár férfi, én veled értek egyet, ennyire minimálisat kell kockáztatni. Bár kérdés, miről van szó. "aki mer, az nyer". Oersze reális kereteken belül.


Egy vállalkozó nő.

2015. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

21:24


A férfinak felesége szokott lenni nem?Fent van irva.:)

Próbáld érvényesiteni az érveidet és a feleségednek mutasd meg,hogy be fognak válni.

2015. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Teremtsd elő a pénzt rá,hogy lássa komolyan gondolod és teszel is érte,akkor talán ő is lelkesebb lesz,és bizakodóbb.
2015. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mik az ötleteid. Rengeteg, a vállalkozáshoz nem értő ember gondol egyet, hogy az mekkora kasszarobbantás les, aztán csak néz, amikor nem jön be a pénz. Sztem kérdezz meg szakértőt is, aztán menj a férjedhez :).
2015. márc. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!