Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Belebetegedni, hogy korultted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belebetegedni, hogy korultted mindenkit elvesznek, csaladot alapitanak?

Figyelt kérdés
Benne vagyok egy, lassan 7 eve tarto kapcsolatban, de ez nalunk a masik fel reszerol szoba sem kerul. Szeretem ot, felnezek ra, de ebbe hogy en csak ugy vagyok mellette lassan belebetegszem. Volt mar valaki ilyen helyzetben?
2015. márc. 22. 12:24
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy helyben áll az egész, beszéljetek róla, hoyg merre tovább, van-e értelme együtt folytatni. Ha nincs közös célotok, jövőképetek, teljesen fölösleges húzni egymás idejét.
2015. márc. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
61%
és másik fél ezt tűri? nem azt akarja, hogy boldog légy? te is kínzod, ez egy ilyen kapcsolat? vagy te boldognak szereted látni?
2015. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
En vagyok a sz4nvedo alany..
2015. márc. 22. 12:31
 4/47 anonim ***** válasza:

Figyi, hét év alatt sose beszéltétek meg, mi a jövőképetek? Vagy hogy képzelitek el a családalapítást?


Csak mert ha még nem volt róla szó, lassan ideje lenne beszélgetni erről... Nem is értem, hogy húztok le egymással éveket úgy, hogy nem kerül szóba ilyesmi, és ha már kiderül, hogy máshogy gondolkodtok, akkor lehet kompromisszumot keresni, vagy feladni a próbálkozást és nem éveket áldozni egy reménytelen kapcsolatra.

2015. márc. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
Együtt éltek? Vagy még azt sem?
2015. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
Ha a kapcsolatban maradsz úgy, hogy nem beszéled meg vele a jövőt, akkor csak telnek az évek, nem jutsz egyről a kettőre. Ha meg nincsenek tervei veled, olyanok, mint a család, stb., akkor meg ne rabolja az idődet, mert sose leszel boldog. Elhiszem, hogy szereted, de rossznál a semmi is jobb, adj magadnak egy esélyt a boldogságra, más oldalán.
2015. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:

és 7 év alatt nem jutott még eszedbe komolyan beszélni vele az igényeidről, terveidről, vágyaidról?


Tudod, néma gyereknek az anyja se...


Ha meg egyértelműen tudod, hogy nem egyeznek a terveitek, nem kell vele együtt lenni. Vagy el kell fogadnod, hogy ő mit akar.

2015. márc. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:

Kommunikácó. Miért nem beszélgettek a terveitekről? Ha mégcsak szóba sem került, akkor honnan tudod, hogy nem is tervezi? Avagy honnan tudhatná ő, hogy te már régóta többre vágysz?

Nem a belebetegedés a megoldás, hanem egy komoly beszélgetés, aminek eredményeképpen lehet tovább haladni jobbra, vagy balra.

2015. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Együtt eltunk 2 evig, de felmondták azbalbink igy azozabse talalunk. Gyereket sajat lakast MAJD szeretne, de eskuvot nem. En meg csak logjak mellette a levegoben??? Elmondtam neki en mit szeretnek, de nem nagyon hatja meg. Beeb3t3gszem, hkgy nem vagyok neki eleg fontos ezek szerint. Kerdeztem fel-e valamitol, de azt mkndja nem.
2015. márc. 22. 12:38
 10/47 anonim ***** válasza:
...és szeretnél gyermeket... és az idő halad
2015. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!