Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhagyjam a férjem a szeretőmért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam a férjem a szeretőmért?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy most fogok kapni pár megvető kommentet, de kérlek olvassátok el a történetem és próbáljatok segiteni, tanácsot adni. 10 éve vagyunk házasok, 35 éves nő vagyok. A férjem amolyan művész lélek, elég érdekes és bonyolult lelki világgal, ami miatt tulajdonképpen bele is szerettem anno, de utána előjöttek a rossz dolgai is. Szüleivel nagyon rossz kapcsolata volt/van, ami teljesen kikésziti, nagyon negativ és pesszimista sok esetben. Gyereket nem akart vállalni eddig, miszerint úgysem lenne jó apja, nem látott mintát milyen is az, viszont most már felvetette, hogy mi lenne ha szülővé válnánk. Én nagyon szerettem volna gyereket, de egy éve vivódom már és sajnos már nem szeretnék, legalábbis tőle nem. Nagyon szeretem őt és sajnálom, próbáltam segiteni, de nem megy. Olyan ez, mintha sosem lehetnék boldogok, pedig tudom, hogy nagyon jók vagyunk együtt,de mégsem megy. Őrlődtem, teljesen lehúz a depresszivitása engem is, lemondtam a gyerekről a kedvéért. Nem tudom el tudok e tőle szakadni, úgy érzem ha elhagyom egy részem is meghal a kapcsolattal együtt. Itt hagyni, elválni, elköltözni, megszakad a szivem. Kb. egy éve van egy titkos kapcsolatom egy egyedülálló férfival. Szerelmes lettem, a férfi feleségül akar venni és gyereket is szeretne, állitja én vagyok az igazi egy kis plusz probémával, amit nekem kell megoldanom, azaz lezárnom a férjemmel a házasságunkat. Azt mondta, hogy ő megérti, hogy nehéz, de el kell váljak, mert ő már komolyan szeretné. Nem tudom megmagyarázni, de mintha mind a kettőt szeretném, csak másképp. A szeretőmet szerelemmel, vággyal, ahogy kell, a férjemet pedig azért, aki volt, akik voltunk valaha és a maga stilusáért is rajongok. De érzem, hogy sose lehetünk már boldogok, mert ő nem tesz érte. Elhanyagolt, nem becsült meg, sokszor megbántott, ha rossz napja volt, ami elég sürün fordul elő. Viszont ha jó napja van a csillagokat is lehozza nekem és imád, akkor jókat szeretkezünk is. De nekem ez kevés. Haldoklunk és beleszerettem egy másik férfiba, vele nagyon jó, pozitiv egyéniség és mindig bókol, szeretek vele lenni. Nem tudom mit tegyek, nagyon gyenge vagyok...
2015. márc. 22. 13:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
Én mondjam meg? Bármit mondok, megteszed?
2015. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
hagyd el igen, amíg nem késő
2015. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Mennyit találkozol a szeretőddel? Mert más dolog egy héten kétszer szuper pasinak lenni, mint együtt éli valakivel és látni a negatív oldalát is. Mi a biztosíték rá, hogy ő nem lesz sok szempontból kiállhatatlan 10, vagy akár már 1-2 év után?
2015. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, milyen választ vársz, mert csak egy létezik. Szerinted opció, hogy a jelenlegi férjeddel maradj boldogtalanul? Szerintem nem. Szeretőt tartani mellette pedig gerinctelen dolog, mindhármótokat megalázod vele, úgyhogy vége kell vetned ennek a dolognak. Az egyetlen megoldás, ha lezárod a múltat, ami már nem tesz boldoggá, és továbblépsz. Nem gyenge vagy, hanem határozatlan. Szakítani mindenki tud, aki akar.
2015. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Hagyd el. A te boldogságod a tét.
2015. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon nehéz kérdés ez. A férjedet nyilván nem szereted már, de szerintem a másik pasit annyira nem ismerhetted meg, hogy józan döntést hozhass. 1 év még nagyon rövid idő, tele van az ember feje a rózsaszín köddel ahhoz, hogy stabil döntést hozzon. Nem mondhatjuk meg itt, hogy mit csinálj, csak nagy vonalakban tudok annyit írni, hogy ha nem vagy boldog, akkor tényleg válj el, de ne a szeretőd, hanem elsősorban magad miatt. Egyenesbe kell jönnöd érzelmileg, és ehhez idő kell: nem szabad beleugranod azonnal egy újabb házasságba.
2015. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a másik fèrfit hagyd el a fèrjed.Nehèz döntès de ebben a helyzetben mindhárman szenvedtek.Lègy boldog a szeretöddel ès a fèrjednek is jobb lesz ìgy.Inkább legyen egyedül mint egy olyan növel aki mást szeret.
2015. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek 4-essel. Ami a férjedhez köt, az már inkább csak nosztalgia, viszont megérdemel annyit, hogy ne hazudj neki tovább, így becsületes. Vállald fel a szerelmedet, azzal együtt, hogy a csalódás is benne van a pakliban, de még mindig több boldogságot ad, mint egy kiégett kapcsolat.
2015. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Már rég le kellett volna zárnod a házasságod - akkor is, ha nem volt az életedben "senki más". Tudom, hogy nehéz, de van, hogy nincs mit tenni.
2015. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el. Már nem őt szereted, csak a régi énjének emlékét. Ne sajnáld. Lehet talál majd egy művész lelkű nőt, akivel boldog lesz ő is.
2015. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!