Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg ritka manapság, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ritka manapság, hogy egy családban, mindkét szülő normális keresettel rendelkezik?

Figyelt kérdés

Ezt mondta minap a kolleganőm, hogy ritka ám az olyan család,mint a miénk, hogy mindkét félnek viszonylag normális keresete van. Én nem ezt látom. A környezetünkbe szinte mindenkinek rendes, jól fizető állása van. Anyukának ès apukának is.

Én amugy nettó 160 ezret keresek.

Férjem nettó 280-at.

Nálatok hogy van ez? Mennyit kerestek ti ill. a párotok?


2015. márc. 27. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Manapság már az is ritka, ha mindkettőnek van munkaheye...
2015. márc. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

ritka az hogy van melohely, ha van felvesznek e...


én gyeden vagyok férjuram 600 ezret keres

2015. márc. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, kinek mi a normális fizetés. A nettó 160 ezer az falun, saját házzal, hitel nélkül szép összegnek számíthat.

Viszont Budapesten egyáltalán nem az.

Emellett nem csak ez számít.

2015. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Párom 85000Ft nettó, én jelenleg munkanélküli vagyok (amúgy tanár a végzettségem, a párom pedig környezetkutató geográfus lenne, ha találna benne munkát)

Szerencsére még gyerek nincs, viszont van egy hitellel terhelt lakásunk és egy kocsink.

2015. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kisvárosban élünk. Sajàt hitelmentes 100 nm lakàs, saját autó, hitelünk nincs.

Telik mindenre, amire kell.

2015. márc. 27. 12:41
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Igen, ritka. Nyilván te egy szűk kört látsz, akik kb. úgy élnek, mint ti. De nem ti vagytok az átlag, úgyhogy örüljetek nagyon, és becsüljétek meg, amíg van, de gondoljatok arra is, hogy ez bármikor megváltozhat!
2015. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Mi öten élünk 250 ezer forintból, hiába dolgoznak a szüleim mindketten végzettségüknek megfelelő munkát.
2015. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Én 140.000-t keresek + kafetéria, a férjem 150.000 körül.

Öcsém 110.000 körül keres, apukám 150 körül, de rengeteg túlórával.

Anyukám párja kb. 130-at keres, anyu rokkantnyugdíjas 57.000 Ft-ot kap!


A ti fizetésetek lenne a minimum, de én nem ezt tapasztalom sajnos :(

2015. márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

attol fugg milyen korokben mozogsz. Az en ismeroseim, barataim is jol keresnek, mert jo vegzettseguk van, jo helyen dolgoznak. A jol keresneket ertsd ugy hogy a ti jovedelmetek nem szamit jonak ebben a korben.


De nem esek abba a hibaba hogy azt kepzeljem hogy ez az atlag Magyarorszagon.

2015. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez a kérdés egy kicsit rossz kategóriába került, mert az üzlet részben külön rész van a fizetésre...

De azért válaszolok. Szerintem az ember legtöbb esetben magához hasonló embert választ, ami az iskolázottságot is érinti. Azt feltételezhetjük, hogy 2 egyetemet végzett ember, már tud valamit kezdeni.

A párom is én is normális keresettel rendelkezünk, mert diplomás bért kapunk, de mégis óriási fizetéskülönbségünk van, mert ő a versenyszférában van én meg a közszférában.


26 éves vagyok, nyelvvizsga pótlékkal, cafetériával, ruhapénzzel együtt kb nettó 165.000 Ft-ra jön ki a fizetésem, ami vidéki város viszonylatában nem számít rossz fizetésnek, Budapesten lehet már nem sok, de nincs viszonyításom, soha nem éltem ott. De idén ugrok egy fizetési fokozatot, szóval 168.000 lesz kb.... :) száguldok...

A párom 29 éves ő egy pesti cégnél dolgozik, de nem sokat van fent, inkább itthonról intézi, vagy más közelebbi városban van dolga. Nagy multinál dolgozik, nagyon jó pozícióban, a fizetése nagyon bonyolultan épül fel, mert több mutatóból, befolyásokból, stb áll össze. Van fix fizetése, 300.000 Ft (cafetéria benne van), negyedévente plusz egy havi fizu, év végén milliós összeget elérő bónusz a cég sikeressége függvényében. Szerencsére a cégnek megy, így a dolgozóknak is megy. Átlagban tisztán 550.000 Ft körüli összeget hoz haza havonta.


Ergo elmondhatjuk, hogy normális fizetésünk van mégsem egy szinten mozgunk, igaz mindketten kb napi 8-9 órát dolgozunk, de ő mégis a dupláját, ami a munka intenzitását illeti.

2015. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!