Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez akár a kapcsolatunk végének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akár a kapcsolatunk végének a kezdete lehet?

Figyelt kérdés
5 hónapos terhes vagyok. Nagyon-nagyon akartuk ezt a babát, vártunk is majdnem 2 évet mire sikerült, nagy volt az öröm. Férjemmel szexuális életünk tökéletes volt terhesség előtt, ritka volt az olyan nap, hogy ne lettünk volna együtt, nem tudtuk egymást megunni. Gyakran eljártunk ide-oda, nem éjszakai életre gondolok, hanem sétákra, itt-ott vacsorárkra, barátokhoz, ilyesmi. Mióta terhes vagyok minden szép lassan más lett. A szexben nagyon óvatos lett, ami nem lenne baj, de olyan mértékig változott meg a dolog, hogy az előjáték annyi, hogy belepuszil a nyakamba, megsimogatja a hátam, ez tart kb fél percig, utána megtörténik, ami szintén 2-3 perc, utána elfordul és alszik. Nem csak a szexről van szó...régen...mit régen, 2-3 hónapja még összebújva aludtunk el minden este. Ha véletlenül nem bújtam oda, már viccesen meg is jegyezte, hogy mit jelentsen ez, stb. Ha a konyhában tettem-vettem, mindig ott sündörgött körülöttem, megsimogatott, megpuszílt, ez mind-mind eltűnt. Olyan mintha a testvéremmel élnék. Megjövünk munkából, főzök, közben megbeszéljük mi volt melóban, aztán elmegyünk aludni. Az ágyban ő passiansozik a mobilján, én nézem a TV-t, mindenki a saját oldalán, aztán elalszunk. Régen mindig jó kedvű volt és szószátyár, nagyokat nevettünk, ez is megkopott.Ha kérdezgetem mi a baj, azt mondja rémeket látok, neki is lehet fáradtabb időszaka meg hasonlók, ha nagyon feszegetem a témát, még meg is sértődik, hogy szekálom. Hétvégén kimegy a szülei kertes házába, hogy ott bütykölje a kocsiját, mindig van valami elfoglaltsága, meg sem kérdezi, lenne e kedvem vele menni. Rettegek, hogy megcsal, bár nem látok nyilvánvaló jeleket, talán csak ma reggel...reggel 7 után felébredtem és nem volt mellettem, utólag kiderült, hogy reggeliért ment. Ami gyanús lett, hogy kapásból hívtam, hogy hol van és foglalt volt, szombaton reggel negyed nyolckor...nem tudom mikor láttam őt szombaton korán reggel telefonálni, munka biztos nem lehetett, haverok sem. Ahogy jelzett neki a telefon, hogy hívom, pánikszerűen le is tette és mindjárt hívott vissza. Kérdeztem, mégis mit intézkedik korán reggel....terelt, hogy nem is telefonált, biztos a telefonja szórakozik...nekem inkább olyan érzésem van, hogy direkt ment le reggeliért, hogy tudjon telefonálni valakinek...lehet már túl sokat agyalok, de nem tudom mire vélni ezeket a dolgokat. Ő szerette volna jobban a babát, hányszor súgta a fülembe, hogy szüljek neki gyereket, annyira szeret, meghalna nélkülem, stb...erre most fog elfordulni tőlem terhesen? Én abba beleőrülök, vissza akarom kapni a férjem! Mit tegyek?
2015. márc. 28. 11:10
1 2 3 4
 1/32 mi a fene ***** válasza:
76%
Üljetek le beszélgetni, mindenki másképp reagál a terhességre. Lehet hogy félt.A reggeli eltűnésre nem tudok mit mondani.
2015. márc. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy egyszerűen csak beijedt? Persze, amíg nincs útban a baba, könnyű eljátszani a gondolattal, hogy milyen jó lenne ha... de most már nincs visszaút. Jönnek a rémisztő sztorik a kollégáktól, esetleg a netről, az ember belegondol, mekkora teher nyomja innentől a vállát...
2015. márc. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy fél. Ugyanis most vagyunk nagyobb lakásvásárlásban, ami hitellel jár, sok a változás. És bár elméletben minden jobb irányba változik, néha én is félek. De épp ezért én jobban érzem, hogy szükségem van rá mint valaha, ő meg elfordul tőlem...egyszer nem simogatta meg a hasam, úgy tesz, mintha ez a gyerek nem is lenne, pedig ha beszélünk róla, állítja hogy persze-persze, alig várja, ismerősöknek is dicsekszik, hogy végre apa lesz, de otthon meg nyoma sincs a meghittségnek. Híztam ugyan 4 kilót, de még csak 56 kg vagyok, nincsenek nagy változások a testemen a pocakot leszámítva, nem tudom, mi baja velem. Nincs semmi gondom, még csak hányingerem se volt soha.
2015. márc. 28. 11:25
 4/32 Bence_ ***** válasza:
79%

Ezt nyugodtan elmondhatod neki.

Könnyen lehet, hogy mostanában esett le neki a felelőség. Akár az, hogy egy életre összelesztek kötve.

2015. márc. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Csomó megcsalás történik amikor a nő terhes és a szülés utáni regenerációs időszakban. A férfi megijed hogy elveszíti a korábbi kényelmes életét, a nő teste változik, és az sem segít hogy ott a tudat hogy a gyerek centikre van a faroktól szex közben. Ilyenkor elég a lehetőség egy másik nővel és máris ott a baj. Annyit tehetsz hogy figyelsz.
2015. márc. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
67%

Te érzékeny és érzelmileg labilisabb vagy a hormonjaid miatt, ő pedig lehet, hogy fáradt és stresszel amiatt, hogy hamarosan nagyrészt az ő vállán nyugszik egy család eltartásának felelőssége. Lehet, hogy van a láthatáron harmadik fél, lehet, hogy nincs, a lényeg, hogy neked a férjed kell. Kiborulással, szekálással viszont nem lehet egy férfit megtartani! Légy most te a kezdeményező, légy kedves, gyengéd és szexi! Felejtsd el a kérdezősködést, a hisztit, a számonkérést, teremts otthon olyan környezetet, ahova jó hazamenni, szervezz időnként közös hétvégi meglepi-programot, de hagyj neki is teret! Azt kell éreznie, hogy veled nagyon jó, kellemesen izgalmas, biztonságban van és nem telepszel rá.

A pasik olyanok, amilyenek, a legjobbak is megbolondulhatnak egy ekkora változás küszöbén. Te pedig szerető és okos nőként, leendő családanyaként képes vagy megfelelően irányítani. Fel a fejjel, a babádnak is kiegyensúlyozott, boldog szülőkre van szüksége!

2015. márc. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
33%

Ez szép volt utolsó :)

És igazad van

2015. márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek, biztosan fél az elköteleződéstől egy életre. Nem véletlen, hogy 35 éves koráig eszébe sem jutott, hogy gyereke legyen. Nekem már van egy nagy lányom, akit nagyon fiatalon szültem , 12 éves lesz, eszem ágában nem volt több gyereket vállalni. Elejétől kezdve egyedül nevelem, zero gyerektartás, nagyon nehezek voltak az első évek. Kicsi gyerek mellett munka és egyetem, társ nélkül, albérletből albérletbe...lediplomáztam, nyelveket tanultam. Most tartok ott, hogy jó munkám van, jó fizuval. Mindig úgy terveztem, hogy már csak "lazítok", a nagy lány egyre okosabb és önálóbb, jó gyerek, én végre élhetem a kis életem, jut idő szabadidőre és hobbyra is sok év tanulás és gürcölés után...erre férjem addig rágta a fülem egy közös babáért még kedvet nem kaptam hozzá és elhittem, hogy minden csak jobb lesz. Most úgy érzem elárultak. Belegondolni sem merek, hogy ennyi év küzdelem után, mire egyenesbe jöttem, vissza leszek állítva a pelenkázó asztal mellé, hogy talán mindent előről kezdjek megint egyedül, azt nem élem túl. Becsapva és megalázva érzem magam.
2015. márc. 28. 11:59
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig túlontúl szép,annyira, hogy már rózsaszín és nem reális. Aki már átesett ilyenen, az tudja, hogy ezek a jelek nem hazudnak. De nem jelentik feltétlenül a kapcsolat végét. Légy nagylelkű, hagyd, hogy maga jöjjön rá, ki és mi a fontosabb neki. Ne ess kétségbe, ne borulj ki, ez nem segít. Adj neki időt.
2015. márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Bence_ ***** válasza:
Első pasi mikor lépett le?
2015. márc. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!