Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nok, menyasszonyok, felesegek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, menyasszonyok, felesegek! Mennyire duhit Titeket, ha a parotok/ferjetek allandoan elfelejti amit mondtok?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, pasibol vannak, de kapjak be.(mar elnezest, de most nagyon pipa vagyok) Nalunk millioegy ebbol fakado nezetelteres volt mar, hogy o arra hivatkozik, hogy figyel o, csak epp a napi dolgokon jar az agya...Magambol kiindulva, keptelen lennek, arra, hogy ne tiszteljem meg azzal, hogy arra figyelek, amit mondok, foleg, ha o ferfiui hiusagabol termeszetesnek is veszi, hogy az o dolgaira figyelve van. De ha en mondok valamit, es 1 ora mulva aktualis lenne, bociszemekkel pislog, hogy en ilyet nem modtam. Mindent 1000x el kell ismetelni. Egyreszt faraszto, masreszt duhito es rossszul esik. Komolyan azon gondolkodom, hogy elkezdek latvanyosan belesz...rni a mondandoiba es megjatszani, hogy elfelejtem, amit mondott. Ferfiagy-noiagy...a nagy lof...szt! Szerintem ez nemi odafigyelessel siman orvosolhato lenne.
2015. márc. 30. 01:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos ez valami általános betegség lehet, az én férjem sokszor konkrétan rám sem néz miközben beszélek, egyik fülén be, a másikon ki. Mintha ott sem lennék. Elmondom kétszer, akkor rájön nagy nehezen hogy mondtam valamit, de addigra általában bevágom a durcát, nem vagyok papagáj... Mostanában addig nem vagyok hajlandó beszélni, míg legalább úgy nem tesz, mint aki figyel. Nagyon fárasztó :(

A feledékenység az itt is bejátszik, kivéve, ha egy vita során arról van szó, ki mit mondott vagy csinált előzőleg. Érdekes módon valahogy mindig úgy emlékszik hogy az neki legyen kedvező, majd kiveri a hisztit hogy én hazudok, és legközelebb felveszi amit mondok -.-

2015. márc. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hajaj ne is mond! De ez milyen bunko dolog mar! A ferfi egojat ert serelmeket belevesi az agyaba az en volegenyem is. En komolyan mondom, hihetetlenul szeretem, minden hulyesegevel egyutt, de ez neha annyira elkeserit, hogy legszivesebben ott helyben lekevernek neki egy hatalmas pofont es ott hagynam a fenebe, hogy szorakozzon massal.
2015. márc. 30. 02:12
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan milyen dolgokrol van szo amit elfelejt?

Nekem ez nagyon furcsa, en soha nem tapasztaltam ilyet a paromnal maximum tenyleg icipici lenyegtelwn dolgokkal kapcsolatban .Azt meg en is gyakran elfelejtem.

2015. márc. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
40%

Ahogy elnézegetem a kérdésed, meg a megfogalmazást, mondatkörnyezeted, szavakat, azon csodálkozom, hogy még nem lépett le tőled a férjed...

Vérnyomáscsökkentőt szedsz?

2015. márc. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag mindent, ami nem az o dolga:

ami nem film , videojatek, munka. Mazlista vagy utolso, mondjuk az nekem fura, hogy nem halottal errol, mert ez globalis problema a nok szamara.

2015. márc. 30. 03:12
 6/26 A kérdező kommentje:
Harmaska! eleg vilagosan oda irtam, hogy epp ideges voltam, mikor a kerdest irtam.
2015. márc. 30. 03:16
 7/26 anonim ***** válasza:
64%

Mennyit beszélsz te és mennyit beszél ő? Mert hozzám a csajom kb. napi 5 órát beszél, én meg negyedórát őhozzá. Nyilván nem figyelek oda arra a sok sületlenségre, amit összehord.


Másrészt meg mi az, amit nem kellene elfelejtenie? Gondolom, valami olyan, ami csak neked fontos, és meg vagy róla győződve, hogy neki is mindenáron tudnia kell róla. Én csajom sem érti, hogyhogy nem tudom még mindig, mire való a sheavaj, amikor már vagy harmincszor elmagyarázta. Hát úgy nem tudom, hogy egyáltalán, de egyáltalán nem érdekel.


(Hozzáteszem, szoktam szólni neki, hogy ne beszéljen folyamatosan, de mégis folyamatosan beszél. Amúgy kedves. De erre a beszédkényszerre nincs más megoldás, minthogy nem figyel oda az ember.)

2015. márc. 30. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem beszelek tobbet nala. Amikor o magyaraz 1 oran keresztul levegovetel nelkul valamelyik uj videojatekrol en figyelek erdekel, barmikor vissza tudnam mondani, holott magamtol az eletben nem neznek utana, de mivel neki fontos, meg akarja velem osztani es en is tisztelettel kezelem a temat. Barmikor visszamondtanek barmit, amit a videojatekokrol, keprgenyekrol mondott. Nem tudom, mi olyan megerolteto ezen. En nem magyarazok neki a shea vajrol. De ha valami bizalmas, lelki temarol van szo azt is elfelejti 1 ora mulva, mert "kozben jar az agya a napi dologokon. Es meg o sertodik meg.
2015. márc. 30. 03:37
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
Jaj az enyém is ilyen! Pedig nekem nincs szófosásom. Pl ő képes egy dolgot megkérdezni ötször 2 nap alatt.
2015. márc. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
22%
KAPJAD BE TE! "Kedves" kérdető!
2015. márc. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!