Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tegyem "minosegibbe"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem "minosegibbe" az egyutt toltott idot?

Figyelt kérdés
Sajnos a parommal jelenleg egy eleg mely hullamvolgyben vagyunk. Uj munkahelye van, ahova 5kor kel, es 4kor vegez, fizikai munka. A napunk ugy nez ki, hogy elindul 5kor, hazaer fel 5, ezutan edzes, szoval a nap vegere hulla. Szeretnem ha tudnank kicsit ugy idot egyutt tolteni, hogy ott is van fejben. En egyetemre jarok, mire hazaer mindent megcsinalok, semmi dolga, megis miutan hazaerunk inkabb jatszik a gepen, amit meg is ertek, hisz kell a kikapcsolodas, de ram mar semmi ido nem jut. Szexualis eletunk egyenlo a nullaval, hetvegente egyutt vagyunk, az is amolyan "kotelesseg" reszerol, es nem is hajlando javitani rajta, hiaba mondom, hogy ez nekem igy nem jo. Nem tudom mit tudnek mar tenni. Masok is dolgoznak, ok hogy oldjak meg, hogy ne tavolodjanak el egymastol?
2015. márc. 30. 21:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Erzem, hogy tavolodom el tole, es nem azert mert faradt, hanem mert egyszeruen nem is nagyon probalkozik.. Mostanaban mar en sem torom magam annyira, inkabb netezek en is, nem eroltetek semmit, mert ugy vagyok vele, ha neki nincs ra igenye, akkor ezzel nem tudok mit csinalni. De kozben meg borzasztoan hianyzik:(
2015. márc. 30. 22:03
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha leül gépezni játszatok együtt. Fizikai munka után minek megy még edzésre? Nem érzi úgy, hogy kellően "át van mozgatva"? Hajnali kelés, fizikai munka, edzés után nem csodálom, hogy a szexhez már nincs kedve.

Bevetheted még a szexi fehérneműt, masszázst és, hogy te legyél aktív az együttlétekkor. Menjetek el valahová kettesben.

2015. márc. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Evek ota edz, oda egyutt jarunk amugy, azt mondja fizikai munka nem olyan mint egy jo edzes, fontos szamara a teste. Ezt az idot abszolut nem sajnalom tole, mert amugy en is megyek vele, nekem is fontos.
2015. márc. 30. 22:20
 4/9 anonim ***** válasza:

A szexi fehérnemű szerintem is jól hangzik. Esetleg otthon ülős közös program, kikapcsolódás? (közös film, vacsi együtt stb.)


Vagy esetleg ha van különleges vágya amiről korábban beszélt.


Mióta vagytok együtt?

Mióta van az új munkahelye?

2015. márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szexi fehernemure megjegyzi, hogy szexi es csinalja tovabb a dolgat... Egyutt vacsizunk mindig, de az altalaban 10perc, kozben hirado megy, vagy ilyesmi. Filmet nem lehet vele nezni, mert amint agyba kerul mar alszik is:))

Vagyairol kerdeztem mar, de azt mondja folyton, hogy nincs semmi.. Iszonyatosan passziv:(


2,5 eve vagyunk egyutt es fel eve van ez az uj munkahely.

2015. márc. 30. 22:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne csinálj meg mindent mire hazaér, és észreveszi majd, hogy mások a dolgok. Ha munka után edzeni, játszani van ereje meg ideje, segíthetne neked, néha kivehetné a részét a házi munkából. Te is dolgozol, edzel. 2-n áll a vásár, a kérdés, hogy szeret-e, becsül-e még, érdekled-e, vagy csak kényelemből nem áll tovább, mert kiszolgálod. Ha még szeret, akkor érdemes erőlködni, de ha a szex részéről "kötelesség", ott már bajok vannak. Neki is akarnia kell változtatni, ha meg akar tartani, ezt egyszer hétvégén beszéljétek meg. Kereshetne más, kevésbé kemény vagy más időbeosztású munkát, mert ez mással is tönkre tenné a kapcsolatát, nem csak veled. Ha nem hajlandó semmit tenni, nem szeret, akkor lépj tovább.
2015. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat:)

Egyebkent abban igazad van maximalisan, hogy nagyon bekerült ebbe a "minden kesz van itthon" dologba, mert mar-mar betegesen probalkozom, hogy minden tokeletes legyen, ha itthon van, tehat amugy probalok itthon is szexisebben feloltozni, mire hazaer a lakas teljesen tiszta, a kaja kesz.

Abszolut nem becsuli ezt annyira, mint azt, hogy o dolgozik, pedig suli utan rohanok bevasarolni, fozni, aztan az edzes, egyre kimerultebb es ingerultebb vagyok en is.

Megprobalkozom akkor ezzel, hatha elkezdi akkor ertekelni, amit csinalok. Egyebkent aprosagokban besegit, mondjuk teregetes, vagy ha este meg fozok, akkor abban segit, de gyakran van olyan, hogy "meg egy perc es megyek" en meg inkabb megcsinalom, hogy minel elobb kesz legyen, nem varok arra, hogy befejezze a jatekat.


Uj munkat persze keres, csak kozben itt nem akar felmondani, mert elotte 3 honapig nem volt munkaja es nagyon rosszul erintette.

2015. márc. 30. 23:09
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt meg hiaba mondom neki, hogy tavolodom, es szuksegem lenne nekem is arra, hogy kicsit kenyeztessen - testileg, lelkileg, nem hinnem h komolyan veszi azt, hogy elveszithet, pedig nem szoktam ezzel "fenyegetozni". En is gondoltam mar arra, hogy csak kenyelembol van velem, bar o allitja, hogy errol szo sincs...
2015. márc. 30. 23:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne nézzetek közös étkezés közben tévét!


A minőségi idő lényege az, hogy osztatlan figyelmet kapjon a másik.


És nem csak neked kell javítani rajta, hanem kettőtöknek kell leülni, megbeszélni, hogy ez ezért és ezért nem jó, s ezen ketten kell változtatnotok, tevőlegesen. Akkor is, ah ő nem érzi a problémát, mert HA szeret, akkor fontos neki, hogy te jól érezd magad.


Egyébként pedig: aki fél ötig dolgozik és utána edz, az nem lehet "hulla". Valamint nem kellene megcsinálnod az összes házimunkát helyette.

2015. márc. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!