Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem lehet megbeszélni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet megbeszélni?

Figyelt kérdés
A férjemről elterjedt egy szóbeszéd, hogy mikor terhes voltam félrelépett. Fogalmam sincs, hogy megtörtént-e, bár véltem felfedezni jeleket. Ekkor kirobbant egy balhé köztünk. Azóta hűvös velem. Ennek 10 hónapja... ha próbálnék vele beszélni, hogy minden rendben van-e köztünk, akkor nem válaszol vagy csak annyit, hogy nincs velem baja. Ez most férfi ésszel mit jelenthet? Nem tudom mit tehetnék még?
2015. márc. 31. 10:00
 1/7 mi a fene ***** válasza:
Ne forszírozd, lehet hogy nagyon bánja.A gyerekhez milyen a viszonya ?
2015. márc. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha bántja akkor miért rideg velem? A gyereket imádja
2015. márc. 31. 10:08
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Hát én ebből annyit gondolok, hogy még tart a kapcsolata. Szívből kívánom, hogy ne így legyen és csak mert most az anyát látja benned, nem a szeretőt, azért ilyen. Próbálj újra a csábító nő lenni és ne az anya. Lásson mindig vidámnak és szépnek.
2015. márc. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha felteszek egy új sminket, az neki fura... ha este sexin felöltözöm még nekem kellemetlen és megalázó ha elutasít. Ilyenektől elment a kedvem...
2015. márc. 31. 10:10
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Huha, akkor eleg valoszinu, hogy most is felrelep... :(
2015. márc. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csinálj külön programot, előre beszéld meg vele, hogy mikor tud vigyázni a babára és kiöltözve menj el otthonról. Ha nem ábrándult ki teljesen belőled, akkor még visszakaphatod, de ne érezze rajtad, hogy ő jelent még neked valamit. Úgy kellene tenned, mintha már nem akarnál tőle semmit, ezzel felébresztenéd benne a vadászösztönt.
2015. márc. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak tudnám az ilyen minek csinál gyereket... Férfiak....
2015. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!