Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valami hiányzana a házasságomból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami hiányzana a házasságomból?

Figyelt kérdés
11 éve vagyunk a párommal 3 közös és 3 nem közös gyermekünk van.Bár voltak problémáink megoldottuk és eddig eszembe sem jutott más pasi.Mostanában viszont gyakran álmodom olyan férfiakkal,akik régen tetszettek nekem vagy valamilyen kapcsolat volt köztünk,de érdekes,hogy egyik sem szerelmi kapcsolat volt.Ezek az álmok néha olyan érzéseket hoznak elő,hogy legszívesebben elmennék sétálni az utcába,hogy láthassam az illetőt,holott lehet akár már 12 éve nem is tudok róla semmit.Mi lenne ez valami női kapuzárási pánik vagy mi a csuda?Eddig senkinek sem beszéltem erről,de jó lenne tudnom mik ezek,mert rendesen meg vagyok rémülve.Szeretem a páromat és eddig eszembe sem jutott ilyesmi és szerintem ez részéről is így van,de ebbe belebolundulok.
2015. márc. 31. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megértelek, 11 év nagyon hosszú idő. Pàrod milyen típus? Ha elmondanàd neki, szerinted hogyan reagàlna?
2015. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Azt nem tudhatod, hogy ő mire gondol. Ha vannak is hasonló gondolatai, szerintem nem mondja el, mert teljesen értelmetlen lenne.

11 év után azért már nem lángol annyira a kapcsolat, persze hogy az embernek eszébe jutnak mások is, a gondolatairól és az álmairól nem tehet. A tetteiről viszont igen. Szóval ne menj tovább a gondolatoknál és főleg ne legyen miattuk bűntudatod. Szereted a párod, jól megvagytok, ez a lényeg.

2015. márc. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát 6 gyerek életét ne dúld fel, holmi nemi vágyak miatt. Ezt magadban kell lerendezi, a dugás meg nem olyasmi, amibe bele kellene bolondulni. Amikor párt választottál és gyerekeket vállaltatok, akkor tudomásul vetted, hogy onnantól pár dologról le kell mondani a családért cserébe, többek között a bárkivel való szexkapcsolatról is. Újítsatok a pároddal az ágyban, ne másokkal keresd a kielégülést.
2015. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
még egy gyerek nem hiányzik az biztos :D
2015. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem kell belebolondulni, ezek vágyak, amiknek nem kell beteljesedni. Hagyd, hogy időnként eluralkodjon rajtad ez a vágyakozás, akár sétálj is el abba az utcába, aztán térj vissza a mindennapi életedhez, amelyet élsz.
2015. márc. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Ha összesen 6 gyerekről kell gondoskodni, akkor feltehetően nagyon le vagy velük foglalva és egyéb szociális kapcsolataid elsorvadtak, erre vágyakozol valójában.
2015. márc. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igazából nem is szexuális jellegűek ezek az álmok inkább csak beszélgetek más férfiakkal vagy valamit csinálunk közösen,de az nem sex.Csak reggel mikor felébredek sokáig a hatása alatt vagyok.Amit nem tudok megmagyarázni.
2015. márc. 31. 13:16
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem is szoktak ilyen álmaim lenni és nagyon örülök neki! (hogy csak álom)! mert ezt nem tudod megvalósítani, egyébként mint bármilyen vágyálom, valami hiányát fejezi ki..
2015. márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Hát azért ez elég szomorú. 6 gyerek, 11 év házasság... valószínűleg a kérdező még nincs nyugdíjas korban, de már fojtsa el a vágyait, felejtse el a gondolatait, és térjen vissza szépen a megszokott kis életébe. Ne is merészeljen másról álmodozni. Tudom, az ember azt képzeli magáról, hogy a párválasztás egy életre szól... hát nem. Egyáltalán nem. Vannak valóban néhányan, akik szeretik egymást 20-30-40 évig, vannak, akik elviselik egymást a gyerekek miatt, de legtöbben azok vannak, akik elhitetik magukkal, hogy ez így jó, ennek így kell lennie, nekik nem lehet többé semmilyen vágyuk, csak ülni otthon még 50 évig, főzni-mosni-dolgozni, nevelni a gyerekeket, és kész, ennyi az élet, semmi több. Holott teljesen természetes lenne, hogy egy idő után másra vágyunk. Ez mindenkinek a saját döntése kéne legyen, és nem egy kényszerített állapot, amit elvár a társadalom. Ha valaki 40 évesen 3 gyerek után ott akarja hagyni a munkáját és világot látni, miért ne mehetne? Ha valaki szerelmes lesz egy másik férfiba, miért ne mehetne? Egyszer élünk könyörgöm, egyetlen egyszer, ne legyen már mindenkinek kötelező az egész életét ugyanabban az unalmas mókuskerékben leélni. A gyerek is inkább él két boldog szülővel, akik külön vannak, mintha együtt lennének, de már egymásra sem tudnak nézni, és folyton ingerültek, mert sz*r az életük. Persze a kérdező közel sem mondott ilyet, hogy szándékában állna elhagyni a férjét, csak a vágyairól kérdezett. Szóval kedves kérdező, amit érzel, az teljesen természetes és normális. Nem feltétlenül azt mondom, hogy egy másik férfi kéne neked, de valami változatosság biztosan. Menjetek el egy közös nyaralásra például.
2015. márc. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az biztos,hogy sem megcsalni sem elhagyni nem áll szándékomban a férjemet és nem csak a gyerekek miatt,hiszen szeretem őt.Ezért is tettem fel a kérdést,mert ennek ellenére az utóbbi hónapokban többször volt olyan álmom ami más férfiakkal volt kapcsolatos és nem is az álom zavar inkább,hanem,hogy rányomta a bélyegét az egész napomra.Én is úgy gondolom valami hiányzik a házasságunkból,de az nem igazán a sex,sokkal inkább valami mélyebb dolog,hiszen álmomban sem sexeltem egyik alkalommal sem.Azért gondoltam megkérdezem,hátha van valaki pszichológiai adottságokkal aki tudja a választ.Hogy a párom,hogy fogadná,ha elmondanám neki?Hát nem tudom mit tudna erre mondani "figyelj mostanában más pasikkal álmodom?".Sok mindent meg tudunk beszélni,de szerintem ez nem az a téma.Azt sem akarom,hogy esetleg e miatt kevésnek érezze magát.Szóval inkább vele mégsem beszélném meg.
2015. márc. 31. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!