Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem kivanom mar a ferjem, ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kivanom mar a ferjem, ugy mint regen?

Figyelt kérdés
mit tudjak csinalni hogy helyre alljon az ugy?

2015. márc. 31. 18:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Egy kicsit bővebben is kifejthetnéd, hogy mi is pontosan a probléma, mikor kezdődött, vagymióta érzed, mi történt köztetek stb?
2015. márc. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem senki se kívánbja úgy x év után, mint az elején(tudom, most megjelenik a sok szexbajnok nő, akik még 20 év után is naponta 3szor szexelnek, 8 orgazmusuk van és ahogy hozzájukér a férjük benedvesednek)
2015. márc. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
57%
kúrj félre de ne tudja meg
2015. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kivanom mar a ferjem, ugy mint regen?"


Ezt mi ennyi infóból honnan tudjuk?

2015. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
nem izgulok fel ra , akkarmit csinalhat mert mar nem , sajnos meg fiatal vagyok .. megtetszett egy masik fiu , titokban csokoloztunk , es megis tortent ,lefekudtem vele ! a ferjemmel nem erzem a szexet, neha veszekdedunk apro dolgokon es meguntam ezt, idegesit hogy mindig neki kell legyen igaza mindenben ... tudom minden csaladban van vita , de viszont ami az illeti jo ferj , mert mindenben segit itthon... de nem tudok felizgulni , nem elvezem vele ugy mint reg, nem csokolozunk mar .... elhagyni nem akarom , hogy elvaljunk....
2015. márc. 31. 19:03
 6/35 A kérdező kommentje:
en is idegesebb termeszetu vagyok , faradt vagyok , valamikor nincs kedvem , ezt nem nagyon erti meg ... vagy mikor menstrualok akkor is baszogat , nem hagyja hogy pihenjek .
2015. márc. 31. 19:04
 7/35 anonim ***** válasza:
akk meg folytasd így
2015. márc. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
ha jól értem, megcsaltad a férjed? és nem akarsz elválni? pedig jobbat érdemelne nálad. Nem az a megoldás, ha valami rossz, hogy máshoz szaladsz. El kell menni párterápiára vagy szexuálpszichológushoz, sokat kell ebszélni, megnézni te mit akarsz és ő mit akar, nem más férfival hancúrozni.. Mondd el neki az igazat, joga van hozzá,
2015. márc. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Hát ha te mással akarsz dugni, akkor nyilván így állsz hozzá...


Nem tom, nehéz okosnak lenni, de nem úgy tűnik, hogy ennek van BÁRMI értelme...

2015. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
46%
Gratulálok. Jóban rosszban esküszöm. Ennyit érsz te is.
2015. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!