Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan vagyok kiakadva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva a férjemre, vagy ez normális? Butaság, ha átfutott az agyamon a válás?

Figyelt kérdés

12 éve vagyunk házasok a férjemmel. Úgy éreztem / érzem, az elmúlt hónapokban titkol előlem valamit. Úgy éreztem, egy másik nő van a dologban, de tagadott mident. Az elmúlt 1,5 hétben eddig midig késve jött haza, ami eddig nem volt rá jellemző és kikerülte a választ arra a kérdésemre, hogy hol volt. Látom rajta, hogy midig feszült, ideges, amikor hazajön, pedig nagyon nyugodt ember. Nagyjából egy hete a rendőrségre is be kellett mennie, azt mondta, tanúként kihallgatják, de nem modta el, milyen ügyben.


Ma délelőtt is nagyon feszült volt. Kifakadt, elmodta, mi a problémája. Egy másik nő ( 21 éves, én is ismerem, a szüleivel barátok voltunk / vagyunk, de már nem nagyon tartjuk a kapcsolatot. Úgy látom a férjem a lánnyal igen...) miatt ideges. Bevallotta, hogy gyakran találkoznak, de állítása szerit testiségre nem került sor soha sem, sokat beszélgetnek, stb. Mondta hogy kb. 2 héttel ezelőtt átment a lányhoz, mert úgy érezte, hogy muszáj ott lennie. Elmondta, hogy pont akkor ott volt a lány volt barátja és kegyetlenül bántalmazta (hatalmas kérdőjel nálam a történetének ez a része, de javítsatok ki nyugodtan, ha rosszul látom) és csupa vér a lány is meg a srác keze. Azt mondta, ő hívott mentőt és rendőrséget, a férfit elviekben letartóztatták és tanúként kellett a férjemnek bemenni a rendőrségre. A lány azóta is a kórházban fekszik, kómában van a párom szerint és hozzá jár be esténként.


Mit gondoltok? Csak szerintem abszurd ez az egész? Mit tennétek a helyemben?

41n



2015. ápr. 1. 00:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

Hinnék neki.

12 éve a férjed és nem tudod eldönteni, mikor mond igazat? Ez nagyon nagy lelki megrázkódtatás lehetett neki, ha tényleg igaz. Ha megrágalmazod, akkor azzal szinte leszúrod lelkileg.

Inkább kérd meg, hogy legközelebb menjetek be együtt a kórházba. (vigyél virágot)

2015. ápr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

Nos.


Valóban abszurd, hacsak nem kamu.


Szerintem, kiindulva abból, hogy te nem tudtál arról, hogy a lánnyal a férjed rendszeres kapcsolatot ápol...., tehát már itt hazudott.


Szerintem a sztori:

A férjed és a lány között volt/van valami, és a lány (ex)barátja ezt megtudta, a férjed pedig be van szrva, hogy a rendőrségi ügy kapcsán kiderül a félrelépése.

2015. ápr. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%

Ezt nagyon egyszerűen lehet tisztázni.

1, Megmutatja neked a rendőrségi papírokat.

2, Ketten bementek "meglátogatni" a lányt.

2015. ápr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
30%
Semmiféleképpen se most kérném rajta számon a megcsalást,a csajnak is van elég baja.Egy picit viszont tényleg szürreális.
2015. ápr. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem bizonyosodj meg róla,hogy a férjed igazat mondd-e?

Pl.menj be a kórházba a csajhoz,érdeklődj a rendőrségen a férjed után h tényleg kihallgatták-e,ha van hozzá merszed kutasd át a cuccait,nézd meg az smseit,emailjeit,zsebeit stb.

2015. ápr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Tudod Kérdező, én még fiatal vagyok, de annyi vastag arcbőrt növesztett hazudozóval volt már dolgom, hogy egy ilyen történetet nekem biztosan nem venne be a gyomrom - megalapozatlanul. De ez én vagyok: a férjedet te ismered, hogy eldönthesd, elhihetsz-e neki egy ilyen kétségkívül amúgy is vaskos sztorit, bizonyíték nélkül.
2015. ápr. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
mese habbal...
2015. ápr. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
A sztori reális is lehetne, kivéve azt a pontot, hogy nem volt köztük semmi, csak beszélgetni jártak össze. Egy -a te korodból ítélve- 40-es férfi ugyan mit haverkodna barátilag egy 21 évessel? Sokkal inkább egy friss husika a kapuzárási pánik közepette.
2015. ápr. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Ha semmi rosszat nem tett, miért titkolta?
2015. ápr. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Mondta hogy kb. 2 héttel ezelőtt átment a lányhoz, mert úgy érezte, hogy muszáj ott lennie."


Na persze! A férjed egy parafenomén :)


"Mit tennétek a helyemben?"


Amit minden normális nő. Elkérném a rendőrségi papírokat, amit minden NORMÁLIS férj magától megmutatna!

2015. ápr. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!