Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez nem fog a házasságunkban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem fog a házasságunkban problémát okozni?

Figyelt kérdés

Állapotosként orvosi utasításra most, az utolsó két hónapban tiltott a szex.

De sajnos nekem előtte sem volt hozzá nagy kedvem, kifejezetten a szexet nem is kívántam.

Ha próbálkoztunk akkor pedig nagyon fájt.

Igy maradt a többi fajta öröm szerzés.

A férjem nagyon megértő, nem haragszik rám.

Sokszor romantikázunk, sokat beszélünk erről a dologról. Síkosítót is próbáltuk mégis ugyan úgy fájdalmat okoz a szex.

Csak már én érezem magam olyan rosszul :(

Akinek volt ilyen problémája a baba érkezése után ugye megoldott?

Nem szeretném, hogy férjemmel emiatt eltávolodjunk egymástól.

29/N



2015. ápr. 1. 18:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
24%

Hosszútávon a megfelelő szexuális élet hiánya okozhat gondot, pláne egy baba megszületése után, amik egyébként is valamilyen szinten eltávolodnak egymástól a felek, mert több időt, gondot fordítanak a babára, mint egymásra, illetve gyakrabban lehetnek fáradtabbak. De hogy ez gondot okoz-e pont nálatok, azt nem tudni.

Mert ha nektek így is jó, akkor nyilván nincs gond. De ha a párod előbb vagy utóbb nem elégszik meg ennyire, többre fog vágyni, akkor lehet gond. Elhidegülhet tőled, úgy érezheti, hogy valamit nem kap meg ebben a kapcsolatban.

De nem ártana amúgy felkeresned egy szakembert, aki esetleg segítségedre lehet abban, hogy egyrészt kiderüljön, hogy miért fáj a szex, mert ennek lehet testi, de akár lelki oka is, illetve valóban kideríteni az okot.

2015. ápr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
4%
Elnézed neki, hogy másnál "ürít"? Mert akkor nem okoz problémát.
2015. ápr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
14%
Már hogyne okozna problémát. Tényleg keress fel egy szakembert, lehet lelki eredetű. Begörcsölsz közben?
2015. ápr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
93%
Szia!Nekünk egész terhesség alatt tilos volt a szex.3 hónappal szülés után már minden olyan volt mint előtte!Úgyhogy fel a fejjel!Nem lesz semmi gond! ;)
2015. ápr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem nézem el és nem "u
2015. ápr. 1. 18:42
 6/27 anonim ***** válasza:
91%

Jaj ne már, miért ijesztgetitek szegényt feleslegesen?

Rengeteg olyan nő van, akinek valamilyen egészségügyi okból megtiltják a terhesség alatt, vagy nem is kívánja...stb.

Ez tényleg egy nehéz időszak, de ezt a babát ketten vállaltátok, ez az ára, ha a férjed megértő, akkor szerintem ne aggódj. Rengeteg házasság túlélte már ezt az időszakot, az eltávolodáshoz azért több kell.

Ha beszélgettek, romantikáztok, meg azért valami mégis van, nem hiszem, hogy nagy gond lenne. Szóval ez a rész ne aggasszon. Viszont annak tényleg járj utána, hogy miért okoz fájdalmat. Lehet, hogy a terhesség okozza, és majd elmúlik, ez pár hónap múlva kiderül. Addig meg fel a fejjel, nem te vagy az egyetlen, aki ezen keresztülment.

2015. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Jó úton jártok, te nem hanyagolod el, ő törődik veled, beszélgettek erről, "romantikáztok" - meg fog oldódni.
2015. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%

6.

Eddig is fájt neki, terhességtől függetlenül. Nem ijesztgetjük, de azért a szex fontos része egy működő kapcsolatnak.És igen, rá is mehet erre.

2015. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Nem nézem el és nem "ürít" másnál.

Az orvosommal beszéltem erről, szerinte a terhességtől lehet a fájdalom, de ha a helyzet nem változna a szülés után akkor persze utána járunk, hogy mi lehet az oka ennek.

Nem hanyagoljuk el egymást, ahogy tudunk örömet szerzünk a másiknak.

2015. ápr. 1. 18:46
 10/27 A kérdező kommentje:

Bocsánat rosszul fogalmaztam.

A terhesség előtt nem fájt, csak a terhesség alatt És az előtte részt az elmúlt terhességi időszakra értettem.

2015. ápr. 1. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!