Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azt mondtam, ezen a héten nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondtam, ezen a héten nem mehetsz, ne men. Most én vagyok a furia?

Figyelt kérdés
Minden héten haverozik, néha azt se tudom mikorra ér haza, ott felejti magá. Jó, menjen, amíg dolgozott. Most itthon munkát keres, tojik mindemre de menne haverozni, mert az jár. Hát nem, kimerültem, jól esne ha segítene itthon, adna életkedvet bármi... Látnám, hogy itthon férj apa, bizhatnék benne(ha tízre ígéri magát akkor érjen is haza...stb), egy szavam nem lenne, így viszont. Ti mit csinálnátok, hagynátok, had menjen, tényleg furiasag nem engedni?
2015. ápr. 2. 10:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jöttem úgy haza munkából du3kor, hogy előtte zuhanyzott csak, egész nap filmet nézet, evett, és ennyi volt a napja.
2015. ápr. 2. 10:52
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Mi bajod??
2015. ápr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem lehet,hogy a haverozás helyett,inkább nőzik ?
2015. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

Az a baja a kérdezőnek, hogy van egy munkanélküli férje aki ahelyett, hogy kicsit rendbeszedné a lakást és főzne egy paprikás krumplit Egész nap csak mereszti a seggét és semmit nem csinál.


Igazad van, nem vagy fúria.

2015. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igazad van.


Jelenleg én sem dolgozok, de alap, hogy első a lakás, ha a párom igényli, kaja (nem minden nap, mert eszik a melóhelyen), és csak utána megyek bárhová is.


Amúgy nem tilthatsz meg neki semmit, mert nem vagy az anyja, maximum kifejezheted a nemtetszésed. Az más, hogy érthető, hogy agyf.szt kapsz tőle.

2015. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már az sok lenne hogy MINDEN héten elmegy haverozni. Mikor van veled akkor? Te csak a hétköznap estéket kapod amikor már fáradt vagy még időben le kell feküdnöd a másnapi munka miatt? A gyerekekkel mikor foglalkozik?

Komolyan nekem ez volt az első, hogy te dolgozol és intézed a háztartást, gondoskodsz a gyerekről, ő meg csak úgy szórakozik. Te így mikor pihensz? Mikor töltötök együtt egy kis minőségi időt?

2015. ápr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tiltani nem tiltok semmit. Volt egy megállapodás köztünk, hogy havi2 haverozas, ebből lett a heti ivászat, mellé a minden más feszko levezetés.
2015. ápr. 2. 11:35
 8/12 anonim ***** válasza:

mivel nem dolgozik, igazán segíthetne a háztartásban. a mai világban tényleg baromi nehéz munkát találni, de a munkakeresés kb napi fél órát vesz igénybe. a többiben igazán segíthetne.

és szerintem ha megígér valamit, hogy 10re otthon van, de helyette mondjuk beesik éjfélkor, akkor jogosan vagy kiakadva. nem vagy az anyja, de ugyanúgy aggódsz érte.. legalább tartsa be amit ígért

2015. ápr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy fúria. Nem lenne alapvetően probléma, ha valaki eljár egyedül is szórakozni, barátokkal iszogatni stb. azonban tudni kellene, hogy hol a határ. Ha te otthon gürizel, plusz munkahelyen gürizel, plusz a gyerek körül is te csinálsz mindent, ő pedig semmit, illetve még nem is dolgozik mellé, akkor evidens volna, hogy besegít!!!! és ha ezután még van kedve, ideje menni haverozni, akkor elmegy. De így? Mit képzel ez az ember magáról?
2015. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%

Te nem a válásra gyúrsz??

Még a múltkor az volt a bajod, hogy ez a díszpéldány férjed félálomban telibe durrantott és terhes lettél...

Már akkor is válni akartál, akkor nem mindegy hogy hová megy?

2015. ápr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!