Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lehet ez a pálfordulás? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez a pálfordulás? Ti megbíznátok anyósban?

Figyelt kérdés

Anyósék rendszeresen igyekeztek fúrni a kapcsolatunkat hosszú ideig. Igazából nem az én kényszerképzetem volt, mert pont ezért én keveset is jártam hozzájuk, inkább a férjem ment, mindig próbálta leállítani őket, de rendszeresen feldúlva jött haza, aztán a végén egyszerűen elege lett az egészből és csak nagyon ritkán ment hozzájuk, nagyobb ünnepekkor. Egyébként nem csak miattam volt velük baj, hanem eleve az, hogy a férjem elköltözött és hülyeként igyekeztek kezelni, ez nagyon zavarta őt is, meg sok csúnya átvágásukra rájött, hogy miket hazudtak neki.


Viszont a legutolsó ilyen "kötelező" látogatás óta folyton menni akar, meg mondja, hogy menni kell, meg van mikor már egy héttel előtte szól, hogy ő hétvégén megy és egyáltalán meg sem kérdezi, hogy amúgy terveztem-e valamit, vagy ilyesmi. Nem is értem mi történt. Eddig folyamatosan az volt, hogy annyit megy, amennyit muszáj, mert nem érzi ott jól magát, meg milyenek, most meg mióta akkor volt, azóta nagy lelkesen hetente megy. Valamelyik nap megkérdeztem, hogy-hogy megy, és erre rámförmedt, hogy mi bajom van azzal, hogy megy az anyukájához. Engem sose kérdez meg, bár nyilván tudja, hogy ha nem muszáj én úgy sem megyek. De fogalmam sincs, hogy hirtelen mi történt, hogy ilyen nagyon szeret hazajárni megint. Megmondom őszintén, hogy tartok anyóstól, mert képmutató fajta, eleve a fúrást is úgy kezdte, hogy mennyire szeret engem, aztán ami abból lett, hát bele se megyek, de mostanában is, mikor a férjem hazajött, bár nem beszél túl sokat arról, hogy mi volt, de vannak elejtett fél mondatai, amiből elég nyilvánvaló, hogy már megint elkezdték az "etetést"...


2015. ápr. 2. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Hetente egyszer meglatogatni a szuloket nem sok.

Azert jelenti be mar egy hetre elore, hogy akkora ne tervez semmit.

2015. ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
(Egyébként ezt a hetente megy dolgot nem úgy kell elképzelni, hogy elsétál pár utcával arrébb, hanem anyósék tök másik megyében laknak és ott is alszik és van mikor másnap is csak este jön haza. Biztos, hogy ott van, nem fedősztori mert van közös ismerősöm anyóssal és annak állandóan eldicsekszik, hogy a "picifiú" megint volt nála és elmentek együtt a Tescoba meg mit tudom én.)
2015. ápr. 2. 12:37
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Nincs olyan, hogy "kötelező" látogatás.


Egy házaspár a házasságkötéssel új családot alapít, "a férfi a feleségéhez ragaszkodik és lesznek ketten egy testté", ahogy a Biblia is mondja. Azaz, ha kenyértörésre kerül a sor, az egész világgal szemben egymáshoz kell lojálisnak lenniük, nem máshoz.


Ha ez az alapvető egység nincs meg egy házasságban, abba bárki beférkőzhet, bármilyen rosszindulatú személy. Az alapvető baj itt nem az, hogy van rosszindulatú személy, az alapvető baj az az, hogy a házasságban nincs egység.

2015. ápr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért is a házasság kategóriában kérdeztem, mert ez igazából nem anyós gond, csak ugye ott jelenik meg a dolog és nem értem, hogy hirtelen mitől..
2015. ápr. 2. 12:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért nem mész te is?Így nem hiszem, hogy tudnák győzködni hogy hagyjon el téged.

Bár nem is tudom miket mondhatnak rólad anyósodék neki.Mármint nem ápolsz velük szoros kapcsolatot, nem tudnak mostanában sok mindent rólad, mivel vágnának akkor alád?

Lehet már nem is témáznak rólad.

2015. ápr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdekes.Szerintem férjedre rájött a családosdi,stb,meg hogy fontosak a szülők,de szerintem el fog ez múlni nála ha eddig nem volt ilyen.Meg gondolom az anyja is puncsol neki,és nagy most a szeretet.
2015. ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
friss menyecske költözött anyós szomszédságába
2015. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyós addig duruzsolt legutóbb, míg beszőtte. Ez van.
2015. ápr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és így belefér 2-3 óra a szeretővel :-D
2015. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Lekérdeztem a bankszámlája történetét kíváncsiságból. Mindennap mikor mostanában ment levett kisebb(másnak nagyobb? nézőpont kérdése) összeget, 10-15 ezret. Azt hiszem megint elkezdődött a "mi olyan szegények vagyunk kisfiam" agymosás. Ezen egyszer már túl voltunk a saját nővére is segített meggyőzni, hogy az anyja nyugdíj mellett dolgozik 4 órában így összesen 200 ezer feletti összeget visz haza, az apjának is jó munkahelye van. Miközben a férjem keres 110 ezer forintot meg régen még kevesebbet és egész életükben volt pofájuk pumpolni. Egyszerűen nem fogom fel hogy lehet mindig ilyen hülye, hogy bedől nekik.

Egyszer pl. már az egyenesági örökösödési illeték eltörlése után azzal etették meg, hogy miért kell nekik pénz, mert hogy a nagyapja meghalt és megörökölték a házat és nem bírják befizetni az illetéket. Holott már nem is volt olyan, ő meg elhitte...

2015. ápr. 3. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!