Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti el mennétek így Balatonra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti el mennétek így Balatonra vagy nem?

Figyelt kérdés

A haverjaim nyárra terveztek balatoni leruccanást és hívtak engem is.

De csak engem és ez a feleségemnek nagyon rosszul esett amit meg is értek igazából.

El mennék de nem nélküle. Fordítva a helyzetben nekem is sz.rul esne ha elmenne ő nélkülem. A haverok meg persze ezt így nem akarják.

28/F



2015. ápr. 2. 19:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Ne menj el, ha jót akarsz!!! :D
2015. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Menj el, az asszonynak meg mond azt, hogy könyvtárba mentél csak rohadt hosszú volt a sor.
2015. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha kan buli, akkor érhető, én sem esnék kétségbe ha csajos bulira nem kapnék meghívót, ellenben ha a haverjaid feleségei/barátnői is mennek akkor elég szemét húzás volt. Én is elviselem a haverom barátnőjét pedig néha már magamba küldöm el az anyjába. :D De ha kan buli lesz akkor szerintem elmehetsz ellenkező esetben ne legyél hülye, asszony nélkül amikor a többi viszi? :D
2015. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 mi a fene ***** válasza:
100%
Ha csak "kanbuli", többi se viszi a párját, én elengedném a férjemet.kell egykis szabadság, nincs ebben semmi különös, term. ha nem csináltok vmi. disznóságot !
2015. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

nEm egy estéről lenne szó hanem 5 nap.

Mivel egyikőjüknek sincs párja max ilyen kufirc kapcsolat.

Azért mondtam hogy fordított helyzetben bekem se tetszene ha egy hétre elmenne a barátnőivel nyaralni nélkülem

2015. ápr. 2. 20:19
 6/22 anonim ***** válasza:
51%

Nem mennék el - vagy csak "leugranék" látogatóba egy napra / estére, ha elég mobilnak érzed magad hozzá.

Nem is elsősorban azért, mert nem lenne szép a feleségeddel szemben, hanem azért, mert milyen már, hogy úgy hívnak, hogy kikötik, a feleséged ne hozd?! Megértem, ha csak férfitársaságot akarnak, de akkor ne hívjanak meg oda egy házas embert.

2015. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Én nem mennék el a barátom nélkül egy majdnem egy hetes "nyaralásra". A csaj/kanbulik az én szememben max egy éjszakán át tartanak, tehát elmegyek és másnap délelőtt hazamegyek. De hogy egy hétre elmenjek... én ilyet el se várnék a többi barátnőmtől, hozzák csak nyugodtan a barátjukat/férjüket. Nem vagyok függő, de szeretnék a párommal ÉS a barátaimmal IS, EGYSZERRE szórakozni, tehát ne kelljen már külön lennem valamelyiküktől. Ha az én barátaim lennének ilyenek, tuti hogy leteremteném őket, hogy a legfontosabb embert az életemben így "el akarják tiltani" és nem igaz hogy nem tudják elviselni. Az nem megoldható, hogy te hamarabb mész, és a feleséged 1-2 nap múlva utánad megy, vagy hogy ő hamarabb hazajön? És akkor te is elmentél a feleségeddel, de közben voltál a haverokkal is csak. Bár így tuti nem mennék el a feleséged helyében, mert tudnám hogy csak felesleges koloncnak gondolnak a barátaid. Hogy tudod elviselni, hogy így viselkedjenek a kedveseddel?

Egyébként nekem se tetszik az, amikor a barátom haverjai kb "akkor sem jöhetsz ha akarsz" stílusban hívják meg a barátomat, tehák kb megtiltják hogy elmenjek vele. Milyen barát az ilyen? Nem számít neki, hogy a haverja akkor fogja igazán jól érezni magát, ha a szerelme is ott van? Lehet, hogy főleg ez esik rosszul a feleségednek, hogy ilyen taplók hogy kb megtiltják neki, hogy menjen.

Egyébként van egyáltalán pénzetek arra, hogy még egyszer, csak a feleségeddel elmenj nyaralni a nyáron? Mert így még jobban érthető, ha szeretéd hogy menjen, és ő is szeretne veled menni, ha nincs rá több keret. Én se viselném el, hogy évente egyszer tudunk pár napra nyaralni menni, és akkor én ne mehessek el. A szabadság miatt is kérdéses a dolog nyilván.

2015. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Hát pont emiatt vagyok én is ilyen rossz helyzetben. És ezért is bántja őt ez, hogy nem jöhetne. Eddig nem volt gond mert ha el mentünk szórakozni haverokkal akkor mindig minket hívtak, néha volt hogy nem de akkor az nem okozott számára gondot, nem balhézott amiatt mert el mentem nélküle.

És ezért is érzi magát meg bántva ezáltal én is.

És ezek után tuti, hogy nem menne velük le.

2015. ápr. 2. 20:41
 9/22 anonim ***** válasza:

Így nem mennék. Egy napra egy estére még más, de ez öt nap.

Nekem nem érne meg ennyit, hogy megbántsam a páromat, meg én amúgy is az ilyen élményeket, mint egy nyaralás, jobban szeretek vele megosztani, mint mindenféle haverokkal.


Ezek a haverok különben sem igazi barátok, ha így kifejezetten megmondják, hogy nem akarják, hogy vidd a feleséged.

2015. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne mehetnél el? Engem eléggé zavarna, ha a páromat zavarná, hogy elmegyek másokkal nyaralni. Tavaly nyáron voltam egy 5 napos fesztiválon nélküle, mert ő nem szereti a fesztiválokat. Attól még nem fogok lemondani arról, amit én szeretek. Barátnőimmel is le szoktunk ruccani a Balatonra minden nyáron csajos hosszú hétvégét tartani, addig meg ő mehet a saját barátaival. :) Nincs ebben semmi rossz, néha kellenek külön programok. 25/N
2015. ápr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!