Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elegem van! Nem bírom tovább!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van! Nem bírom tovább! mit tegyek?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt. Nemrég volt az esküvőnk. Van egy 1,5 éves lányunk és 36 hetes terhes vagyok. Voltak elötte is vitáink de meg tudtuk beszélni.

A helyzet az hogy ő ki nem állhatja a szüleimet de tartjuk velük a kapcsolatot, elbeszélgetnek stb nem veszekednek.

De van mikor kiborul és akkor velem veszekszik és mindig azt mondja hogy állandóan a családom végett kapunk össze. Most pl egy ágyat kellene elhozni anyunak(meglepi) de nővérem párja nem ér rá pakolni erre azt mondja akkor ő sem hozza el , mert a sógor mindig kimenti magát a munkából. És ezen kaptunk össze hogy én a családomat védem meg az a fontos nekem hogy nekik jó legyen.

Valamelyik nap olyanokat mondott hogy lesz**om a gyereket meg őt (ez nem igaz) csak anyámék a fontosak.

Volt rá példa hogy mindennek elhordott engem utána meg jött bocsánatot kérni. A veszekedések mára már szinte minden naposak.

Meg az is hogy este fél 7 fele feljön 1-1 haverja és kb este 9 fél 10 ig itt van. Ilyenkor 1-2 sört megisznak. Nekem ebböl elegem van. Meg abból is hogy néha piti dolgokért veszekszik velem. Én vissza sem szólok mert nem akarok balhét de ő akkor is csak mondja. Van mikor eltelik 1 hét veszekedések nélkül. De már kikészülök a sok veszekedéstől. Mit lehetne tenni?


2015. ápr. 3. 11:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6%
Ne veszekedéssel érd el, hogy segítsen a szüleidnek. Miért baj, ha felmennek a haverok néha?
2015. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Azt lehetne tenni, hogy visszapörgeted az idő kerekét 6 évvel, nem mész hozzá, nem szülsz egy gyereket, és nem esel még egyszer teherbe.

Ha ez nem megoldható, akkor nincs ötletem.

2015. ápr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%

Szoval most jottel csak ra, hogy meg egy gyerek van a hazban?

Mit lehet csinalni? Ha nem birod, nem akarsz igy elni, ott hagyod, vagy tovabb szenvedsz, veszekedtek.

2015. ápr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Ez meg a másik: rossz kapcsolatot házassággal és 2 gyerekkel megpecsételni?!
2015. ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%

Illene eldönteni ki neked a családod. Mert onnantól fogva, hogy szültél, és férjed lett, választottál magadnak családot, megalapítottad a sajátod.

A szüleid testvéreid is természetesen ugyanúgy szeretve vannak, de a társad mellett kellene állj, nem mindig anyád kellene védd. Gondolom nem véletlen lett ez a fejedhez vágva. Most mondjam, hogy anyuci pici lánya?

2015. ápr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem tiszteli a szüleidet akkor téged sem fog meg nem is tisztel.
2015. ápr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
14%
mar eleve: mi az , hogy ki nem allhatja a szuleid???
2015. ápr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
Kötelező szeretni egymást?
2015. ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
Bezzeg ha fordítva lenne a kérdés :D Akkor anyuci pici fia lenne mi? Ne legyetek már ilyenek, ne legyen kettős mérce.
2015. ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%
Legyen segítség a szülők felé, de első a család, a feleségnek és a férjnek is. Arany középút!
2015. ápr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!