Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg baj, hogy nem dolgozom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg baj, hogy nem dolgozom?

Figyelt kérdés

Iskola mellett dolgozom, fogjuk rá, diákmunka, nettó 450€-ért, ha nem csinálom a hétvégéket.

Egész héten túlóráztam, a szokásos 3 óra helyett 7-et. Ma is, meg hétfőn is dolgozom, mert a kolléganőim szabadságon.

Gyenge az immunrendszerem, hetek óta durva fejfájással, gyengeséggel küzdök, folyton fázom. Pár napja megfertőzte valami a koponyacsontom (vagy az arccsontom, nem tudom, hogy pontosabb), 2 féle antibiotikumos (injekciós és tablettás) kezelésen vagyok még 2 hétig.

Emellett durván legyengült az immunrendszerem, összeszedtem mellé még ezt-azt.

600€-t hagytunk ott az orvosnál, de a múlt hónapban csak 3 hetet dolgoztam, így 300€-t kapok.

Egész héten 5.20kor keltem, majd 22.00 után estem haza holtfáradtan. Szombat, vasárnap szabad.

Augusztusig egy fillért nem látok a fizetésemből, mert meg kell térítenem azt a 600€-t.


A párom felvetette, hogy arra a 6-7 órára holnap is beugorhatnék dolgozni, olyan kevés a fizetésem úgyis,

vasárnap meg kipihenhetem magam.


Jogos, hogy nemet mondtam, vagy baj, hogy nem akarok dolgozni?


N


2015. ápr. 3. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Jogos. Gyógyulj meg! Azon az egy napon úgysem múlik semmi.
2015. ápr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van biztosításom, de csak úgy fél év múlva téríti az összeg x százalékát.
2015. ápr. 3. 18:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát a párod egy barom, már ne is haragudj... És ha összeszedsz valami fertőzést, amit amúgy meg se éreznél, mert az immunrendszer lenyomja, akkor mi van?
2015. ápr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy valami jó matekból, ugye? Ha 450 et keresel havonta hogyhogy augusztusig nem kapsz fizetést?
2015. ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kapok fizetést. Csak nem jut belőle magamra, mert ami a költségek után az enyém lenne, most megy a spórolásba, ahonnan a 600€-t az orvosra kivettük.
2015. ápr. 3. 18:52
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha valakire lehet mondani, hogy lusta ember, az biztos nem Te vagy!

Gürizel látástól mikulásig. És nem egy enyhe náthát kaptál el most.

Nehogy bűntudatod, kételyed vagy bármi rossz érzésed legyen már, amiért meg akarsz gyógyulni, normálisan. Pihenj csak! :)

És a párod tényleg egy barom, bocsi...

23/N

2015. ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amugy nem úgy mondta, hogy bántson, csak felvetette, hogy ő biztos bemenne, ha én lenne. Nem veszekdtünk vagy valami. Csak szerinte kisebb a baj, mint amekkora feneket kerítek neki, mert ha folyamatban a kezelés, akkor már nincs min aggódni. Csak nagyon fáradékony vagyok.
2015. ápr. 3. 18:56
 8/8 anonim ***** válasza:
95%

Olyan sokszor kérdeztem már itt, de megint nem bírom ki: Ugyan, honnan szedik össze a nőtársaim ezeket az épületes f aszkalapokat?

Jogos, hogy nemet mondtál.

2015. ápr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!