Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi az, ami idegesít benneteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, ami idegesít benneteket a párotokban/férjetekben/feleségetekben?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, mint csámcsogás, horkolás, lassúság és hasonlók? Volt már, hogy valakivel ilyenek miatt szakítottatok, pedig egyébként teljesen összeillettetek?

Azért kérdezem, mert esküvő előtt állunk és egyre jobban idegesítenek benne ezek a kis hülyeségek. Persze, lehet, hogy csak azért, mert beparáztam, hogy jó döntés-e vele összeházasodni. (14 éve járunk, szóval meglepetésektől nem félek, tudom jól, hogy milyen ember és szeretem)

Kíváncsi vagyok, hogy más boldog-e a párjával annak ellenére is, hogy a párja néhány szokásától, viselkedésétől a falra tudna mászni.


2015. ápr. 8. 07:35
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
97%

Nincs ilyen. Akiben az apróságok idegesítettek, azzal előbb-utóbb kiderült, nagy dolgokban sem illünk össze.


Szerintem viszont te csak bestresszeltél az esküvő előtt, ha 14 éve jól működik, nem hiszem, hogy most kéne fennakadnod ilyeneken. Egyszer azért - csak a saját megnyugtatásod végett - egy magányos órában megpróbálhatnál jó mélyen leásni a lelkedbe, hogy ez az esküvő nem a kapcsolat megmentéséért van-e, hanem mert valóban együtt akarjátok leélni az életeteket. Ha erre a kérdésre igen a válasz, akkor marad az első verzió: lakodalom előtti para. :)

2015. ápr. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
31%

hm hát én egy viszonylag friss kapcsolatban vagyok, és még azt sem mondanám, hogy bombabiztos, de nincs ilyen.

elején voltak szuszogások, horkolás, de kiderült, hogy csak a lakhelye váltja ki az allergiát, így az nem volt, mikor nálam aludt.

mikor voltak a szuszogások, úgy éreztem, emiatt szakítani fogok, mert nem fogom tudni elviselni.

2015. ápr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Hát azért is tettem fel a kérdést, mert nem igazán tudom eldönteni, hogy esküvői para-e, vagy ezek tényleg olyan dolgok, amikkel képtelen vagyok együtt élni... Alapvetően ezek mindig is zavartak, csak ugye esküvőtervezés előtt nem gondolkodtam rajta, hogy mi lenne, ha egész életemben "el kéne viselnem" ezeket. Bennem is van hiba, mert tudom, h az átlagnál jobban ugrok az ilyen idegesitő kis dolgokra, főleg, ha stresszes vagyok. Minden esetre úgy gondolom, hogy ha nem vagyok képes eltűrni egy másik ember apró hülyeségeit, akkor nekem gyenge a tűrőképességem és amúgyse találok olyat, aki mindent pont úgy csinál, mint én :) szerintem velem van a baj. Nekem is vannak idegesítő dolgaim, sokszor türelmetlen vagyok, nem vagyok kompromisszumkész, nehezen mozdulok ki otthonrol es hasonlok, amikre a parom szinten ugorhat a es falra maszhatna, megis nagyon ugyesen kezeli ezeket es igy szeret.
2015. ápr. 8. 08:09
 4/39 anonim ***** válasza:
85%

Az idegesit legjobban hogy fel az autoban. Ha egy kicsit temposabban kanyarodok mar kapaszkodik, aztan meg hanyingere lesz. En meg imadok gyorsan menni, igy ebben abszolut nem illunk ossze. Motoron meg retteg, 2x probaltuk, aztan tobbet nem eroltettem.


O meg azt utalja bennem a legjobban hogy horkolok, ezert evek ota kulon haloszobank van.


Amugy 15 eve vagyunk hazasok es teljesen jol elunk, boldogan egyutt. Megtanultul toleralni a masik hibait. Tokeletes ember nincs.

2015. ápr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
93%

Engem csak az tud felhúzni, hogy ha valamilyen bosszantó dolog történik, ő a végletekig halál higgadt. Tehát nem is amiatt leszek ideges ami történt, hanem amiatt, hogy rajta kb annyi látszik, hogy nem is érintette meg a dolog (pedig tudom hogy igen)... Ja és persze olyankor megszólal, hogy ne legyek ideges. És ezt mondja olyan fejjel mintha minden a legnagyobb rendben lenne. Irigylem a higgadtságát, én nem minden helyzetben tudok olyan higgadt lenni mint ő. Egyébként semmi baj nincs közöttünk, jól toleráljuk egymás apróságait. :)


N

2015. ápr. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
9%

"mi lenne, ha egész életemben "el kéne viselnem""


Az durva, hogy 14 év alatt először most, az esküvő előtt jut eszedbe átgondolni ezt. Ez nekem kicsit arra utal, hogy baromi fiatalon "ész nélkül" összejöttetek, aztán úgy maradtatok, mert fel se merült, hogy lehetne máshogy. Na ezért nem vagyok feltétlen híve a tinikori első szerelmekből kötött házasságoknak.

2015. ápr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Engem az evés,horkolás nagyon tud idegesíteni,mindenkinél idegesített.Szerencsére a mostani párom normálisan eszik,ha meg horkol véletlenül,fejhallgatót teszek a fejemre.Szerencsére szereti a rendet,ügyes,stb.,így mondhatom hogy megtaláltam azt,akivel egyezünk ilyen kis apróságokban is.Ha sok pici apró hülyesége lenne,nem biztos hogy együtt lennénk,mert nem rendelkezem nagy alkalmazkodóképességgel.
2015. ápr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

Mintha a saját írásom olvasnám!

A férjem baromi idegesítően csámcsog,minden reggel hatalmasakat tüsszent,amivel felver,és iszonyat lassú.Mi már házasok vagyunk,így ennek utána vagyok.Elég nehezen viselem.Konkrétan nem nagyon eszünk együtt.Elválni ezek miatt nem fogok,főleg,hogy már van egy hat éves gyerek is.

2015. ápr. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Nálunk ilyen félős dolgok nincsenek, egyformán bevállalósak vagyunk és ezért is van az, hogy ha nyaralni megyünk, akkor egész héten ketten egymás s*ggében lógva csináljuk a kis hülyeségeket és soha nem kell semmiről győzködni a másikat, hogy próbáljunk ki valamit :)


A higgadt-idegeskedős ellentét nálunk is megvan. Néha én is totál kiakadok és tombolok, hogy "fel se fogtad, mi történt??? Téged egyáltalán nem zavar??!!!" :D pedig én is tudom, hogy felfogta és ő is ideges miatta, csak nem toporzékol semmin. Mindig mindent higgadtan átgondol és úgy lép tovább, de ezzel viszont nagyon jól kiegészítjük egymást, mert én stresszhelyzetben azt se tudom, mihez kezdjek, 5 irányba indulok el egyszerre, míg ő szépen, nyugodtan átgondolja, hogy az 5ből melyik a helyes irány és így soha nincs pofáraesés. Szóval ez idegesít a legkevésbé.

Tételesen ezek idegesítenek igazán:

- horkolás

- lassúság (ha rajta múlna, mindenhonnan elkésnénk)

- köpködés (fogmosás után annyit köpköd, hogy néha már azt hiszem, mindjárt kiszárad :D és fürdés közben is folyamatosan köpköd)

- házimunkában csak annyit várok el tőle, hogy mosogasson el, de igazából csak elméletben az ő feladata ez, gyakorlatban kénytelen vagyok én csinálni, mert folyton csak halogatja és ott tornyosul a mosogatnivaló

- csámcsog és teli szájjal beszél

- éjjel álmában rángatózik (tudjátok, mikor pl azt álmodjátok, hogy lezuhantok vhonnan és ugrotok egyet az ágyban. Na, ő ezt folyamatosan csinálja és kalimpál össze vissza a kezével és a lábával, alattam meg ugrál az ágy)


Hát, elnézve ezt a listát, lehet, hogy idegbeteg vagyok, aztán nekem csak egy kutya való, nem egy férj :D

2015. ápr. 8. 08:56
 10/39 anonim ***** válasza:
Bocsánat hogy megkérdezem, nem kötözködni akarok, de a listádat olvasva az a megérzésem támadt, hogy kibúvót keresel arra, hogy valóban hozzád illő e a párod? Olyan, mintha meg szeretnéd győzni magad arról, hogy valóban nem ő a megfelelő társad. Elvégre 14 év után kezdtél el ezeken parázni, eddig nem idegesített igazán?
2015. ápr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!