Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lusta ferj. Ti is vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lusta ferj. Ti is vagytok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
10 eve vagyunk hazasok, 2 kicsi gyerekunk van. Lassan mar ugy erzem magam, hogy takaritono vagyok, nem feleseg. Mindent szethagy, nem tesz rendet maga utan. A gyerekekkel csak en foglalkozok. O hazajon es alszik, vagy tv-t nez. Elegem van az egeszbol!!! Azt mondtam, hogy mar nem rakok rendet utanna. Hazajovok a munkabol es esteig takaritok, a gyerekekkel foglalkozok, segitek a tanulasba, fozok... O meg semmi.... Soksxor mar nem birom, olyan faradt vagyok. De ebbol mar eleg. A gyerekekkel foglalkozok, o meg, ha bem tesz rendet maga utan, akkor legyen ugy.... Ti vagytok ilyen helyzetben? Csak nekem van ilyen ferjem?

2015. ápr. 11. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáltál vele erről beszélni?
2015. ápr. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Lépésről lépésre tűrted hogy ez kialakuljon. Innen már nem könnyű visszalépni. Osszál neki feladatot. Ha mindent a válladra veszel, lusta lesz. Dolgoztasd.
2015. ápr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk szerencsére pont az ellenkezője van,én vagyok egy picit lustább,ő állandóan pörög,a házimunkát közösen csináljuk.Ne főzz rá,nem moss,ne takaríts.
2015. ápr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha eddig hagytad, miért most állsz neki méltatlankodni?!


Már az elején szólni kellett volna neki.

2015. ápr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Ne tűrd. Próbálj meg beszélni vele, de ha nem megy, legjobb lesz elválnod az önmagát elgaloppírozott, önjelölt kényúrtól.
2015. ápr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld vele megbeszélni,adj neki feladatot!Ha ez nem használ,akkor ne mosd ki az ő ruháit,ne pakolj el utána stb.Ha fontos vagy,ettől észbe kap.Ha nem,akkor veszett fejsze nyele :(
2015. ápr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, hogy ketten vállaltatok családot, akkor a munka is kettőtöké legyen.

Amúgy tényleg nem szabad rájuk hagyni. Könnyen beleszoknak a jóba, a másiknál meg egyszer csak kiborul a bili. Lásd a te esetedben is.

2015. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És ez 10 évig nem tünt fel?
2015. ápr. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi lett veletek azóta?

Én tudok megoldást erre.

Ha nem akar házimunkázni, mond neki hogy akkor fizessen egy takarítónőt aki heti 2* eljön és kitakarít.

Ennyi.

2020. jún. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!