Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy értessem meg a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a párommal, hogy nem költök sokat?

Figyelt kérdés

Még nem vagyunk házasok (ha így folytatja, nem is leszünk), de közös kassza van.

Én tanulok és dolgozom, mellette ellátom a háztartást. 135 ezer és 170 ezer között hozok haza, óraszámtól függ, bár igyekszem a lehető legtöbbet túlórázni.

A páromnak most nincs munkája, tanul. Szeptembertől megy dolgozni.

Néha vállal alkalmi munkákat, de az ebből kapott pénzt megtartja magának, mert elmondása szerint ő dolgozott meg érte.

Én a keresetemből csak havi 15 ezer Ft-t láthatok, a többit elviszi, mert hogy lakbér, számlák, étkezés.

Az alap tisztálkodási szereken kívül nem szoktam költeni. Mellesleg ezeket neki is a saját pénzemből veszem, ahogy a háztartási kellékeket is.

Félévente egyszer veszek egy korrektort, szempillaspirált meg egy ajakápolót, ennyi a sminkem.

A múlt hónapban vettem egy pólót 3000Ft-ért, most egy csomag hajgumit 1500Ft-ért.

A párom meg már síkideg, hogy még egy ilyen anyagias libát nem látott, nem igaz, hogy nem lehet tárgyak nélkül létezni, igazán lehetnék értelmesebb 21 évesen.

Én viszont úgy érzem, ha én szakadok meg azért a pénzért (felszolgáló vagyok, de mellette kasszázok és takarítok is), akkor igenis arra költöm, amire akarom.

Az exére 3 év alatt milliókat költött el, tőlem meg sajnálja még a levegőt is.

Nincs költséges hobbim, nem járok szórakozni, sem fodrászhoz, szoliba, vagy körmöshöz.

Szerinte az a 15 ezer sem járna nekem, mert csak áll a pénztárcámban. (szó szerint így, és elég ellentmondásos)


2015. ápr. 18. 17:10
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Valamint tegnap konkrétan vásárlásmániásnak nevezett.
2015. ápr. 18. 17:10
 2/33 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem kérdés, hogy ints neki búcsút.
2015. ápr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%

Közös kassza alatt komolyan azt érted, hogy eltartod?


Egyébként egyszerű: mondd azt, hogy innentől külön kassza. Tegye le a fizetéséből lakbér, rezsi, és minden bevásárlás felét. A maradékkal ő gazdálkodik. Te is tedd le a te fizetésedből a felét, a maradékba pedig ne szóljon bele.

2015. ápr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%

édesem a pasi a te pénzedet költi, mindenfélére és közben lógatja a golyói(mert hidd el mindig csak alkalmi állásai lesznek) és ahelyett hogy hálásan főzne, mosna rád(ha már ő van otthon) és hálás lenne amiért eltartod őt, a nyamvadt kis egóját próbálja fönn tartani(mármint ő attól még férfi mert nincs munkája stb.) és ezt úgy éri el, hogy téged semmirekellőnek állít be ...

azt tanácsolom szakíts míg bírsz és keress jobbat.

2015. ápr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%

"Én a keresetemből csak havi 15 ezer Ft-t láthatok, a többit elviszi, mert hogy lakbér, számlák, étkezés.

Az alap tisztálkodási szereken kívül nem szoktam költeni. Mellesleg ezeket neki is a saját pénzemből veszem, ahogy a háztartási kellékeket is. "


Miért? Ennek csak a felét kéne vedd, csak a Rád eső részeket. Amit ő nem tud magának megvenni, a szülei kell biztposítsák, hiszen ő tanuló.

2015. ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%
Ez remélem, hogy csak vicc...
2015. ápr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Nem vicc sajnos.
2015. ápr. 18. 17:19
 8/33 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem közös kassza.

Ha a párod a te kereseteddel így gazdálkodik, akkor bizony keményen kontrollál. Ha összeházasodtok sem lesz jobb, sőt, várhatóan rosszabb.

Ha majd ő fog dolgozni, te pedig otthon leszel egy gyerekkel, örülhetsz, ha néha kapsz egy kis "zsebpénzt".

Én rögtön otthagynám a fenébe.

2015. ápr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
93%
Miért tartod el egyáltalán?
2015. ápr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
86%

"Az exére 3 év alatt milliókat költött el"


Miből?

2015. ápr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!