Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez normális? Van ennek értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Van ennek értelme?

Figyelt kérdés

A férjem és én néha vitatkozunk mikor sok mindent egymás fejéhez vàgunk de mikor jól megvagyunk akkor teljes a megértés és a szeretet. Viszont.

Pár napja rosszul vagyok és megfordult a fejemben hogy mi történne ha meghalnék. Tudom nevetséges gondolat de àtfutott az agyamban.

Ha meghalnék szeretném ,hogy meggyászoljon.

Szeretném ,hogy sírjon mikor eltemetnek.

Van bennem egy érzés, hogy mi lenne vele. Kivel nősülne újra vagy egyáltalàn újra nősülne e.

Ha igen akkor abba a nőbe is szerelmes lenne?!

Meddig jutnék eszébe neki? Hiànyoznék e neki?


Magamról tudom, hogy én vele halnék ha Ő halna meg mert nekem Ő a másik felem. Ő a lelkitársam.


Szerintetek normális, hogy ilyen eszembe jut?

Van értelme ennek?


( Ha szàmít: 22/N és 25/F)



2015. ápr. 22. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemista voltam 22 evesen. Akkor hallucinaltam ilyesmikrol a keves alvastol es a sok piatol. Amugy kerdezd meg tole. Mi nem tudhatjuk hogy all hozad.
2015. ápr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem olyan amire csak úgy ràkérdez az ember.

Nem szeretném még véletlenül se hogy azt válaszolja amit hallani szeretnék.

2015. ápr. 22. 22:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, normális, az embernek eszébe tudnak jutni mindenféle dolgok. Nyilván van, akinek ez nem jut eszébe sosem, de más dolgok igen. Nem látok benne semmi abnormálist.

Én nem hiszek abban, hogy nem együtt halunk meg (jó, látok rá némi esélyt, de remélem, nem fog megtörténni), de ha ilyesmi érdekelne, simán rákérdeznék. Persze ebben sem vagyunk egyformák mi emberek.

De azt valószínűleg nem tudná megmondani szegény, hogy kit venne el s ilyenek :D De a többit sem, csak tippje lehetne, illetve elég erős érzésként borítékolható lenne, hogy gyászolna.

2015. ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyilván meggyászolna, de utána továbblépne.

Gondolom nem azt várod, hogy az elkövetkezendő ötven évben magányosan éldegél a fényképed felett zokogva.

Én nem várnám el ezt a férjemtől, és ő sem tőlem.

Van még miért élnünk egymáson kívül.

Persze megzuhannék rendesen.

2015. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

22 évesen naná h ezt hiszed.

majd 20év múlva gyre vissza

2015. ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Értelme" nincs, hogy ilyenen gondolkozz, - viszont, ha felmerül benned, hát akkor ott van.


Ne kérdezd.... annyira elképzelhetetlen helyzet, hogy értelmeset úgyse lehet válaszolni, viszont mondhat olyat akár csak a helyzet abszurditása okán, ami neked rosszul esik, pedig olyanról beszéltek, amit együtt nem fogtok megérni.

2015. ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!