Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságkötés 8 év után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötés 8 év után?

Figyelt kérdés
Akik nem a kapcsolatotok első három évében kötöttetek házasságot, hanem sok év együttélés után, mik a tapasztalataitok? Változtatott valamit a kapcsolaton, hogy törvényesen is összekötöttétek az életetek?

2015. ápr. 23. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi 5 év után házasodtunk össze,és nem változott semmi.
2015. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az 5. évfordulón házasodtunk, 4,5 év együttélés után. Semmit nem változtatott szerintem, sőt, megkockáztatom, hogy az esküvőn sem izgultam túlságosan, hiszen, mi változott volna? ugyanabba a lakásba mentünk haza utána :)
2015. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

8.5 év:D

Lassan 2 éve házasok. Szerintem nem változott semmi.

2015. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a 7. evfordulonkon hazasodtunk. Nem valtozott semmi. Koltoztunk, meg lettek gyerekek, de egyikonk sem lett mas ember az eskuvo utan :-D!
2015. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi 6 év után házasodtunk. Hogy őszinte legyek nem ért meglepetés. Egyedül csak annyi változott, hogy mostmár sokkal előbbre is tervezünk az életben.
2015. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 9 év után házasodtunk össze, csak mert így egyszerűbb volt lakáshitelt felvenni. Nem változott semmi, 21 éve élünk együtt boldogan...
2015. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm egy olyan család, ahol a szülők kb. 20 év és 4 gyerek felnevelése után végül összeházasodtak. Érdekes volt, de nem ismerem őket annyira közelről, hogy kérdezősködjem az okokról.
2015. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
6. évfordulón hazásodtunk nem változott semmi! :)
2015. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
Bocsánat, hogy ide írok. Én nem vagyok még házas, de lehetséges, hogy nekünk is több év együttélés után lesz csak lehetőségünk erre, és ahogy olvasom ezeket a "nem változott semmi"-ket, olyan érzésem van, mintha nem lett volna öröm a dolog, csak olyan semleges. Ugye van rá esély, hogy boldogsággal és lelkesedéssel tölt el a dolog x év együttélés után is?
2015. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9-es válaszoló: azt, hogy nem változott semmit, gondolom arra értik, hogy a házastárs nem lett hirtelen trehány, nemtörődöm, hanem igazából ugyanolyan maradt a kapcsolat, mint aláírás előtt volt. Ettől még maga az esküvőszervezés, majd az azt követő szertartás is nyilván boldogságban telik, hiszen, ha nem lenne így, nem házasodnának.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: mi majdnem napra pontosan 10 évvel az első csók után házasodtunk. Nálunk sem változott semmi.

2015. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!