Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért elítélendő az, hogy NEM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő az, hogy NEM cuckold házasságban akarok élni, hanem hagyományosban?

Figyelt kérdés

Azért váltam el a feleségemtől, mert azt akarta tőlem hogy engedjem meg neki, hogy más férfiakkal szexeljen.

4 év együtt járás után házasodtunk össze, 3 évig voltunk házasok már a gyerekeket terveztük. Sokáig minden jól ment, de januárban felvetette, hogy ő nagyon szeretne más férfival is szexelni. Én egyből elutasítottam, emlékeztettem rá, hogy amikor összejöttünk akkor megbeszéltük, hogy hagyományos, monogám kapcsolatot akarunk. Rákérdeztem hogy neki hogy esne az, ha arra kérném hogy más nővel szexelhessek. Ő azonnal rávágta, hogy soha nem engedné meg és ha más nővel szexelnék azonnal kivágna a francba. Mondtam neki, hogy ha ő nem engedné meg akkor nekem mégis miért kéne belemennem. Ő azzal válaszolt, hogy ha igazán szeretem őt akkor feláldozom az érzéseimet az ő boldogságáért és hagyom hogy lefeküdjön más pasikkal. Ezután hiába ellenkezett én beadtam a válókeresetet és elváltunk.

Sajnos még ezután sincs nyugtom, az immár exfeleségem felkeresett valami cuckold (amikor a férj engedi, hogy a feleség félremenjen, de ő hűséges, sőt még élvezi is azt hogy megcsalják) társaságot akik rendszeresen zaklatnak! Megadta nekik az e-mail címeimet meg a telefonszámomat és már egy halom olyan üzenetet kaptam amiben arról írnak, hogy mekkora szemét meg önző vagyok emiatt. A hímsoviniszta, nőgyűlölő, kisajátító jelzőt is rengetegszer megkaptam már, de neveztek már begyepesedett középkorinak is miközben azt írták, hogy egy modern férfinak még örülnie is kéne annak ha mások dugják a feleségét és nekem szégyellnem kéne magamat, hogy nem vagyok ilyen "modern". Már nagyon elegem van ebből a beteg perverz bandából!



2015. máj. 1. 12:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
kamu
2015. máj. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
Jobb meset talalj ki.
2015. máj. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Telefonszám/e-mail cím változtatás, cuckold-ék meg kinyalhatják!
2015. máj. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Válts telefonszámot és e-mail címet. Az exfeleségednek nem kell tudnia az új elérhetőségeidről, ez ilyen egyszerű.
2015. máj. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Változtasd meg az email címedet, és a telefonszámodat.


Egyáltalán nem elítélendő a viselkedésed. Alapvetően az exed vágyai sem elítélendőek, ha az kölcsönös tud lenni. Ezek a dolgok addig jók, amíg nem akarja senki a másikra erőszakolni az álláspontját.


Amit ő tett, az túlmegy minden határon, és bizony azt mondom, hogy ez gusztustalan viselkedés. A társasága részéről is, hogy ezért zaklatnak téged.


Egyébként azt gondolom, hogyha foglalkozz ezzel és válaszolsz nekik, elküldöd őket a búsba, az csak ront a helyzeten.


Változtasd meg az elérhetőségeidet és ha ezután is megtalálnak akkor fordulj hivatalos szervhez.

2015. máj. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Már készítettem újabb e-mail címeket és akit csak tudtam tájékoztattam arról, hogy arra küldjék az üzeneteiket, de a munkahelyemről és a még mindig sok ismerősömtől a régiekre kapom az üzenteket úgyhogy muszáj azokat is nézegetnem. A telefonszámomat ebben a hónapban tervezem megváltoztatni.

Vitatkozni meg nem állok le ilyenekkel, csak olyat válaszoltam neki, hogy tartsák tiszteletben a döntésem és ne írogassanak nekem, de ez hidegen hagyja őket. Már el sem olvasom ezeket az üzeneteket, de zavar, hogy 10 beérkezőből 7 ilyen.

2015. máj. 1. 12:16
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Tegyél feljelentést zaklatás miatt ismeretlen tettes ellen. Szexuális zaklatás ez ráadásul...

Ip cím alapján megkeresik az illetőket aztán majd hamar kiderül, hogy ki volt a felbújtó...

2015. máj. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
9-esnek igaza van.Pereld be az exet és a szervezetet is.
2015. máj. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is feljelentés a legjobb megoldás. Nem neked kell menekülni meg telefonszámot, e-mail címet cserélgetni. Majd lenyugszanak utána.
2015. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

állíts be a mailcímeikre szűrőt h automatikusan repüljön a kukába...


ha ez igaz, tiszta gyagya az exnejed...

2015. máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!