Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vajon meg akar csalni megcsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon meg akar csalni megcsal?

Figyelt kérdés
A férjem előttem zavart le egy telefonos beszélgetést.Egy munkatársnő telefonszámát kérte el egy másik munkatársátől elvileg azt akarja megkérdezni miért nem megy be dolgozni a csajszi.Itt csak az a fura,hogy a férjem munka helyén jönnek ,mennek az emberek ,de eddig nem csinált ilyet,hogy hivogata volna őket ,ha nem akarnak dolgizni menni.És nem is az ő feladata ,hanem az üzletvezetőé .Rákérdeztem egyből ,hogy mi ez miért fontos neki ez a nő,de csak munai kapcsolatra hivatkozik.Kérdeztem tőle meg akar csalni ,szebb mint én na erre szégyenlős lett mint egy kisfiú és vigyorogva mondja erre nem válaszol hagyjam békén.Legszivesebben most összepakolnék és itthagynám.
2015. máj. 13. 01:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Vigyorogni egy komoly kérdésnél akkor szokott az ember, ha lebukik :D
2015. máj. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
A vigyor tényleg a zavar jele. Lehet tényleg beletrafáltál, és bejön neki a nő. Egyébként igen, ha meg akar csalni, megcsal.
2015. máj. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Jézusom!


Még a telefonszámát sem tudja, de te meg féltékeny vagy egy ilyen kérdés miatt?


Veled sem lehet egyszerű élni.

2015. máj. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem logikus ,hogy miért kéri el a számát .Nincs értelme ,hogy vissza hívja dolgozni ?De akkor miért ?
2015. máj. 13. 01:48
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

Azért kérte el a számát, mert meg akarja dugni!

És ezt mind a te füled hallattára tette, hogy le ne bukjon!


Na, most komolyan! Szedd már össze magad!

Egyrészt, mi honnan a viharból tudhatnánk, hogy épp a te férjed mire készül ezzel a tettel, hogy elkért egy telefonszámot. (én ártatlan dolognak látom, de ha te ennyire ugrassz erre, nyílván megvan az okod rá)

Másrészt ha meg akar csalni, úgyis megfog!

2015. máj. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

Én is aggódnék a helyedben.

Megpróbálnék vele beszélni megint, hogy mi volt ez az egész és fõleg mi volt ez a reakció, mert téged aggaszt. Rákérdeznék konkrétan, hogy bejön neki a csaj, akar tõle valamit?

Ha továbbra is hárít és nem tagadja akkor megmondám, hogy akkor viszlát, hátha arra már reagál valamit.

2015. máj. 13. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

"Legszivesebben most összepakolnék és itthagynám"


Aha, annyit tudsz, hogy fel akar hívni egy munkatársnőt telefonon, akinek a számát sem tudja, és akinek a számát pont teelőtted kéri el egy másik kollégától. Te meg helyből otthagynád. Szerintem tegyél szegény férjednek egy szívességet, és lépj le, boldogíts valaki mást a féltékenységi tébolyoddal...

2015. máj. 13. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Két dolog, ami eszembe jut így erről hirtelen.

Az egyik az, hogy még akár az is elképzelhető, hogy egy csinos kolléganőről van szó, és a férjed pedig, legyen bármilyen hűséges is akár, nem vak, s így nyilván zavarba hozható egy ilyen kérdéssel, mivel hazudni sem akar talán, ellenben téged sem akar megbántani (valószínűleg ismerve ezt az oldaladat, aminek ez a kérdés is köszönhető talán...)

Másrészt azt gondolom, a saját tapasztalataim alapján, hogy általában azok csinálják a legnagyobb cirkuszt az ilyen jellegű, és akár teljesen ártatlan dolgokból is, akik saját tapasztalatból tudják úgymond, hogy hogy is megy a flörtőlgetés a másik háta mögött és hogy mennyire könnyű is elcsábulni adott esetben; vagyis azok, akiknek időnként a legtöbb "vaj van a fülük mögött", és tulajdonképpen saját magukból indulnak ki...

2015. máj. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Elég fura.Olyan hülye hogy előtted csinálja?Vagy épp ezzel akarja leplezni magát?Vagy csak szimplán téged akar féltékennyé tenni?Te ismered a férjed.
2015. máj. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Aggódik a kolléganőért, mi van vele. Biztos rendes, jól fej nő, akivel jó együtt dolgozni. Valószínűleg ennyi és nem több. Emiatt miért kell cirkuszolni?
2015. máj. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!